ՀՀ ԱՆ «Սևան» քրեակատարողական հիմնարկի բուժակին անձնական խուզարկությամբ հայտնաբերել են «B 8» գրառմամբ 3 դեղահաբ 05/06/2019 10:31 | Քրեական խրոնիկոն
Մայիսի 5-ին՝ ժամը 09։00-ի սահմաններում, ՀՀ ԱՆ «Սևան» քրեակատարողական հիմնարկի և քրեակատարողական ծառայության աշխատակիցները, օպերատիվ տվյալներն իրացնելիս, հիմնարկի բուժակ, արդարադատության ենթասպա Կ․Մ․-ի անձնական խուզարկությամբ հայտնաբերել են «B 8» գրառմամբ օվալաձև, սպիտակ 3 դեղահաբ՝ ընդhանուրը 1,1 գրամ քաշով։ Այս մասին տեղեկացանք ՀՀ ԱՆ քրեակատարողական ծառայության հանրային կապերի բաժնից:

Подозрительные таблетки обнаружены при личном досмотре фельдшера в севанской тюрьме 05/06/2019 10:44 | Криминальная хроника
Таблетки с надписью "B 8" обнаружены при личном досмотре фельдшера в уголовно-исполнительном учреждении "Севан". Об этом сообщает пресс-служба Уголовно-исполнительной службы Министерства юстиции Армении.
“5 мая, около 09:00 сотрудники УИУ “Севан’ при реализации оперативных данных при личном досмотре фельдшера УИУ, прапорщика К. М. обнаружили 3 таблетки с общим весом 1,1 грамма”, - говорится в сообщении.