Եթե պետք լինի տասնյակ հազարավորների ազատել աշխատանքից՝ կազատեմ. Նիկոլ Փաշինյան 04/09/2019   15:04  |  ԼՐԱՀՈՍ
Այսօր նման հայտարարությամբ է հանդես եկել ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։ Նրա ֆեյսբուքյան գրառման մեջ, մասնավորապես, ասվում է.
«Հայաստանի պետական կառավարման համակարգում չի կարող աշխատել գեթ մեկ մարդ, ով Հայաստանի պետական դրոշը գցել է ոտքերի տակ:
Դիմումդ կգրես, կգնաս տուն, լսեցի՞ր: Ով աշխատել է այդ սենյակում, բոլորը հեռացվեն աշխատանքից. ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը բարկացավ Նորագավիթի մաքսակետում
Եթե պետք լինի տասնյակ հազարավորների ազատել աշխատանքից՝ կազատեմ: Բայց նման վերաբերմունք պետական դրոշի նկատմամբ չեմ հանդուրժի: Եւ վերջ»:
09:33 06/04/2019  |  ՄամուլՆիկոլ Փաշինյանը գնում է Պուտինի ճանապարհով. «168 ժամ»
09:03 06/04/2019  |  ՄամուլՎարչապետին Գյումրիում «անակնկալ» էր սպասվում. Գյումրեցիներն ակնարկներ են արել. «Հրապարակ»
19:50 05/04/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՓաշինյանի ցուցումով հարուցված քրեական գործն ուղարկվել է Քննչական կոմիտե
16:50 05/04/2019  |  ԼՐԱՀՈՍԱմեն ինչ կարգին է, ամեն ինչ օրինական է. Վարչապետը՝ քրեական գործ հարուցելու ցուցում տալու մասին

“Если понадобится, то уволю десятки тысяч человек” – Пашинян об инциденте с армянским флагом 04/09/2019 16:37 | Лента новостей
Премьер-министр Армении Никол Пашинян заявил, что не потерпит неподобающего отношения к флагу Армении.
"В государственной системе Армении не может работать ни один человек, способный бросить флаг под ноги. Если понадобится, то уволю десятки тысяч человек, но не потерплю подобного отношения к флагу. И точка!" - написал Пашинян на своей странице Facebook.
Глава правительства сегодня утром посетил Араратский таможенный терминал. Премьер был возмущен отношением работников к порядку и их поведением.