Բակո Սահակյանը գործարարների հետ քննարկել է փոքր եւ միջին ձեռնարկատիրության զարգացմանն առնչվող տարբեր հարցեր 03/22/2019   13:07  |  ԼՐԱՀՈՍ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մարտի 22-ին հանդիպում է ունեցել «Արցախի փոքր եւ միջին ձեռնարկատիրությունների զարգացման ասոցիացիա» հասարակական կազմակերպության ներկայացուցիչների հետ:
Ինչպես  հայտնեցին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, քննարկվել են Արցախում փոքր եւ միջին ձեռնարկատիրության զարգացմանն առնչվող տարբեր հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը կարեւորել է փոքր եւ միջին բիզնեսի դերը տնտեսության զարգացման գործում եւ նման քննարկումների անցկացումը:

Бако Саакян обсудил с бизнесменами вопросы развития малого и среднего предпринимательства в Арцахе 03/22/2019   13:21  |  Лента новостей
Президент Республики Арцах Бако Саакян 22 марта встретился с представителями общественной организации «Ассоциация развития малого и среднего предпринимательства Арцаха».
Как сообщает пресс-служба президента Арцаха, в ходе встречи были обсуждены разные вопросы, касающиеся развития малого и среднего предпринимательства в Арцахе.
Президент Саакян отметил важность повышения роли малого и среднего бизнеса в развитии экономики и проведения подобных обсуждений.