Անկանխիկ վճարումներ՝ Visa PaySticker-ի օգնությամբ. ինտերնետի հասանելիությունն ու մարտկոցի լիցքն էական չէ (տեսանյութ) 03/20/2019 18:23 | ԼՐԱՀՈՍ
Ամերիաբանկն առաջարկում է անկանխիկ վճարումներ կատարելիս օգտվել Visa PaySticker-ից, որն ունի մի շարք առավելություններ:
Հիշեցնենք, որ Visa PaySticker-ը Visa վճարային համակարգի Electron տեսակի հիմնական վճարային քարտին կից կպչուն անհպում քարտային պիտակ է և հնարավորություն է տալիս Visa Pay Wave տեխնոլոգիայով սարքավորման կիրառմամբ կատարել վճարումներ և գնումներ անհպում եղանակով (contactless payment):
Նշենք նաև, որ մինչև ս.թ. հունիսի 30-ը Visa PaySticker-ը կարելի է ձեռք բերել հատուկ սակագնով: Մասնավորապես, այն հաճախորդները, որոք վերջին երեք ամսվա ընթացքում իրենց քարտին ունեցել են մուտքեր 1,500,000 ՀՀ դրամի չափով, ապա կարող են այդ քարտին կից ձեռք բերել Visa PaySticker-ն անվճար, իսկ նվազագույնը 500,000 ՀՀ դրամ մուտքերի դեպքում` 1,500 ՀՀ դրամ արժեքով: Նշված արժեքով Visa PaySticker կարելի է ձեռք բերել նաև Ամերիաբանկում Սմարթ հաշիվ ունենալու դեպքում:

Америабанк рассказал о преимуществах бесконтактных платежей посредством Visa PaySticker 03/20/2019   21:12  |  Лента новостей
Америабанк предлагает при осуществлении безналичных платежей воспользоваться Visa PaySticker-ом, обладающим целым рядом преимуществ.
В банке напоминают, что Visa Pay Sticker представляет собой липкий бесконтактный стикер, линкованный с основной платежной картой класса Electron платежной системы Visa, который позволяет бесконтактно (contactless payment) с применением технологий Visa Pay Wave осуществлять покупки и платежи.
В банке отметили, что до 30 июня текущего года Visa Pay Sticker можно приобрести по специальной цене. В частности, те клиенты, которые в течение последних трех месяцев имели поступления на свою карту в размере 1 500 000 драмов, смогут бесплатно приобрести для этой карты Visa Pay Sticker, а при поступлении средств на карту в размере 500 000 драмов – за 1500 драмов.