Հրանտ Բագրատյանը՝ չինական ընկերության ներկայացուցիչ. «Ժամանակ» 03/06/2019   09:32  |  Մամուլ
«Ժամանակ» թերթը գրում է. «Մարտի 4-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանի գրասենյակը տեղեկություն էր տարածել, ըստ որի՝ Տիգրան Ավինյանը հանդիպել է չինական «ԱՎԻԿ» հոլդինգի ներկայացուցիչների հետ եւ քննարկել «Հյուսիս-Հարավ» ավտոճանապարհի կառուցման հարցում այդ ընկերության ներգրավվածության հարցը: Հրապարակված լուսանկարներում երեւում է նաեւ նախկին վարչապետ Հրանտ Բագրատյանը:
Մեր տեղեկություններով՝ Բագրատյանը խորհրդատվական ծառայություններ է մատուցում չինական ընկերությանը եւ այդ հանդիպմանը մասնակցել է որպես այդ ընկերության ներկայացուցիչ»:
Հոդվածն ամբողջությամբ կարող եք կարդալ «Ժամանակ» թերթի՝ 06.03.19թ. համարում:
12:15 14/02/2019  |  ՄեկնաբանությունՀայաստանը դարձել տարածաշրջանային էլեկտրաէներգետիկ ՀԱԲ։ Ծիծաղելի է. Հրանտ Բագրատյանը՝ կառավարության ծրագրի մասին
11:07 19/01/2019  |  ՔաղաքականՊետական գործիչը քաղաքավարի ստերի կամ քաղցր կենացների համար չէ. Բագրատյան
18:34 13/06/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԱյսօրվա թոշակառուներից փողը կտրում ենք վաղվա թոշակառուների համա՞ր. Հրանտ Բագրատյանը՝ Նիկոլ Փաշինյանին
16:53 12/09/2016  |  ԼՐԱՀՈՍԱդրբեջանցիները պահանջել են, որ Հրանտ Բագրատյանին ձերբակալեն ու պատժեն
13:49 18/03/2015  |  ԼՐԱՀՈՍԲագրատյանը` իր և վարչապետի հանդիպման մասին
10:35 24/05/2014  |  ՄամուլՀրանտ Բագրատյանը իր՝ կառավարության կազմը համալրելու մասին
21:47 26/03/2014  |  Քաղաքացիական իրավունքՀրանտ Բագրատյանի պարտությունը հաստատվեց՝ Վճռաբեկ դատարանը վերադարձրել է բողոքը
15:43 21/12/2013  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱՀրանտ Բագրատյանին հաղթած գիտնականը հնարավոր է պահանջի վնասների փոխհատուցում
14:27 17/12/2013  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱՀրանտ Բագրատյանին հաղթած «Կոնցեռն Դիալոգը» թույլ չի տա կասկածի տակ դնել իր պրոֆեսիոնալիզմը

Грант Багратян стал представителем китайского холдинга - газета "Жаманак" 03/06/2019   11:20  |  Пресса
Бывший премьер-министр Армении и экс-депутат Национального собрания Армении Грант Багратян стал представителем китайского холдинга "АВИК". Об этом пишет газета "Жаманак".
Вице-премьер Тигран Авинян 4 марта принял делегацию китайского холдинга "АВИК" во главе с  директором по Восточной Европе и Центральной Азии Син Мэн. В ходе встречи обсуждались вопросы, касающиеся строительства южного участка автомагистрали "Север-Юг".
На фотографии со встречи вице-премьера Тиграна Авиняна с представителями китайской компании "АВИК" за столом со стороны иностранной делегации виден также Грант Багратян.
По сведениям издания, Грант Багратян консультирует китайскую компанию и был на встрече в качестве ее представителя.
14:10 07/10/2015  |  Лента новостейГрант Багратян обвинил Центробанк Армении в бездействии
14:15 18/03/2015  |  Лента новостейБагратян прокомментировал сообщения в СМИ о своем возможном назначении на пост главы ЦБ Армении
09:52 09/12/2013  |  Актуальная темаГрант Багратян: Даже по европейским стандартам мы потребляем самый дорогой газ
18:32 19/02/2013  |  Актуальная темаБывший премьер-министр Грант Багратян “считает”, что власти вырывают у него и без того немногочисленные голоса избирателей
14:00 13/02/2013  |  Лента новостейВ селе Нижний Двин срывали агитплакаты кандидата в президенты Гранта Багратяна
17:21 09/02/2013  |  Избирательное правоВ столице совершено нападение на предвыборный штаб кандидата в президенты Гранта Багратяна