Երևանի ավագանու «Իմ քայլը» դաշինքի անդամ Սուրեն Գալստյանի լիազորությունները դադարեցվել են 02/20/2019 14:24 | ԼՐԱՀՈՍ
Երևան քաղաքի ավագանու «Իմ քայլը» կուսակցությունների դաշինքի անդամ Սուրեն Գալստյանի լիազորությունները դադարեցվել են: Համապատասխան փաստաթուղթը ստորագրել է Հայկ Մարությանը:
«Հիմք ընդունելով «Երևան քաղաքում տեղական ինքնակառավարման մասին» օրենքի 20-րդ հոդվածի 1-ին մասի 6-րդ կետը և 4-րդ մասը՝ դադարեցնել «Իմ քայլը» կուսակցությունների դաշինքի Երևան քաղաքի ընտրական ցուցակով ընտրված Երևան քաղաքի ավագանու անդամ Սուրեն Գալստյանի՝ ավագանու անդամի լիազորությունները»,-նշված է արձանագրության մեջ:

Прекращены полномочия члена горсовета Еревана от блока "Мой шаг" Сурена Галстяна 02/20/2019   14:45  |  Лента новостей
Полномочия члена Совета старейшин Еревана от блока «Мой шаг» Сурена Галстяна прекращены. Соответствующий документ подписал мэр Еревана Айк Марутян.
"Приняв за основание  пункт 6 части 1 и часть 4  статьи 20 закона "О местном самоуправлении в городе Ереване", прекратить полномочия члена Совета старейшин  Еревана Сурена Галстяна, избранного по избирательному списку  от блока "Мой шаг"", - говорится в  протоколе.