Հայրենիքի պաշտպանի վերականգնողական կենտրոնում բուժվող 3 տղա աշխատանքի կանցնի ԱԱԾ-ում 02/08/2019   14:28  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հայրենիքի պաշտպանի վերականգնողական կենտրոնում բուժում ստացող 3 տղա աշխատանքի կանցնեն Ազգային անվտանգության ծառայությունում։
Այս մասին փետրվարի 8-ին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրել է Երևանի պետական բժշկական համալսարանի ռեկտոր Արմեն Մուրադյանը։
«ԱԱԾ ղեկավար Արթուր Վանեցյանի հանձնարարությամբ, Հայրենիքի պաշտպանի կենտրոնում, իր  ղեկավարած կառույցի աշխատակիցներն այսօր կազմակերպել էին հարցազրույց՝  մեր վիրավոր տղաներին աշխատանքի տեղավորման նպատակով:
Ըստ հարցազրույցի նախնական արդյունքների 3 տղա աշխատանքի կանցնի ԱԱԾ-ում»,- գրել է Մուրադյանը։
Փետրվարի 1-ին Հայրենիքի պաշտպանի վերականգնողական կենտրոնում շրջայց կատարելուց հետո Ազգային անվտանգության ծառայության տնօրեն Արթուր Վանեցյանը խոստացել էր ԱԱԾ-ում և Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայում աշխատանքի վերցնել կենտրոնում բուժվող տղաներին։
19:08 05/02/2019  |  ԼՐԱՀՈՍԱԱԾ-ում ծառայության ընդունվել ցանկացողների համար կազմակերպվում է ուսուցում Ռուսաստանի առաջատար մասնագիտական բուհերում
20:17 21/01/2019  |  Քրեական խրոնիկոնԲացահայտվել է ՀՀ ՊԵԿ պաշտոնատար անձի օժանդակությամբ կազմակերպված հանցավոր մեխանիզմ

Трое ребят, проходящих лечение в реабилитационном центре для военных, поступят на работу в СНБ Армении 02/08/2019   15:33  |  Лента новостей
Трое молодых людей, проходящих лечение в реабилитационном центре Защитника Отечества, поступят на работу в Службу национальной безопасности Армении. Об этом в пятницу, 8-го февраля, сообщил на своей странице в соцсети Facebook  ректор Ереванского государственного медицинского университета Армен Мурадян.
"По поручению главы СНБ Армении Артура Ванецяна сегодня сотрудники возглавляемого им ведомства организовали в центре Защитника Отечества собеседование с целью устроить на работу наших ребят, получивших ранения. Согласно предварительным результатам собеседования, на работу в СНБ поступят трое ребят", - сообщил Мурадян.
Ранее Артур Ванецян в ходе своего визита в реабилитационный центр пообещал устроить проходящих там лечение ребят в СНБ и Федерацию футбола Армении.