Արմեն Սարգսյանը մեկնել է կարճատև արձակուրդ 12/19/2018   14:20  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը մեկնել է կարճատև արձակուրդ: Այս մասին հայտնում է ՀՀ նախագահի աշխատակազմը:
15:15 04/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆոր մշակույթը կօգնի ապահովել արտադրանքի նոր որակ և նոր ստանդարտներ. նախագահն այցելել է Սպիտակի «Ագրոհոլդինգ Արմենիա» ընկերություն
10:21 16/10/2018  |  ՄամուլԱրմեն Սարգսյանն ինքն իրեն պարգևատրել է Համաշխարհային պետական գործչի մրցանակով. «Հրապարակ»
16:02 04/09/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանը հերքում է ՀՀ նախագահի պաշտոնում Լևոն Տեր-Պետրոսյանին տեսնելու ցանկության մասին խոսակցությունները
15:10 01/09/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆախագահի նստավայրի դարպասները բացվել են հանրության համար
17:23 06/08/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆախագահը մեկնել է կարճատեւ արձակուրդ
14:58 07/07/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆախագահը մասնակցել է Միջազգային և անվտանգության հարցերի հայկական ինստիտուտի Երիտասարդական ֆորումին
17:17 03/07/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆախագահ Արմեն Սարգսյանն այցելել է Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան
15:47 23/06/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՎարչապետը շնորհավորել է նախագահ Արմեն Սարգսյանին ծննդյան օրվա առթիվ
14:22 23/06/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԴուք ունեք կյանքի եւ աշխատանքի հարուստ փորձ. Բակո Սահակյանը շնորհավորել է Արմեն Սարգսյանին հոբելյանի առթիվ
14:18 23/06/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԼուկաշենկոն շնորհավորել է Արմեն Սարգսյանին և հայ-բելառուսական համագործակցության ամրապնդման համոզմունք հայտնել

Президент Армении отправился в краткосрочный отпуск 12/19/2018   14:33  |  Лента новостей
Президент Армении Армен Саркисян отправился в краткосрочный отпуск. Об этом сообщается на сайте президента РА.
15:26 05/12/2018  |  Лента новостейПрезидент Армении поможет расширить производство красок в Гюмри
14:30 29/11/2018  |  Лента новостейАрмен Саркисян – главе Бундестага: Армения заинтересована в традициях парламентской демократии Германии
11:24 29/11/2018  |  Лента новостейНациональный филармонический оркестр Армении выступил с концертом в Берлине по случаю 115-летия Арама Хачатуряна
10:32 29/11/2018  |  Лента новостейАрмен Саркисян: «Фраунхофер» может быть хорошим партнёром для Армении
09:39 29/11/2018  |  Лента новостейАрмения и Германия обсуждают возможности активизации сотрудничества в ряде сфер(Фото)
16:59 28/11/2018  |  Лента новостейПрезидент Армении встретился с руководителями ряда ведущих немецких компаний
13:31 28/11/2018  |  Лента новостейПрезидент Армении вручил госнаграды сотрудникам Германского Красного креста за неустанное содействие после Спитакского землетрясения
09:17 28/11/2018  |  Лента новостейАрмен Саркисян пригласил президента Германии посетить Армению с официальным визитом
18:08 27/11/2018  |  Лента новостейПрезидент Армении в Берлине принял участие в обсуждении вопросов международной безопасности