Մանվել Գրիգորյանի դեմ նոր բողոք է ստացվել. Քաղաքացին նրան մեղադրում է իր հրաձգարանը հափշտակելու մեջ 12/11/2018 11:39 | Քրեական խրոնիկոն
«Փաստինֆո»-ի տեղեկություններով՝ իրավապահ մարմինները շարունակում են տարբեր քաղաքացիներից բողոքներ ստանալ դեռեւս ԱԺ պատգամավոր Մանվել Գրիգորյանի կողմից կատարված ապօրինությունների վերաբերյալ։ Մեր հավաստի տեղեկություններով՝ հաղորդումները վերաբերում են ոչ միայն Արամավիրի տարածքին, այլ նաեւ Երեւանին։
Մասնավորապես Երեւանի բնակիչը հայտնել է, որ տարիներ առաջ՝ 1990-ականների սկզբներին Դոսաֆից գնել է Ալավերդյան 16 հասցեին հարակից 40 ք/մ տարածք, որն օգտագործել է որպես օդամղիչ հրաձգարան:
Իսկ 1997թ. Մանվել Գրիգորյանը և նրա կողմնակիցներա իրեն սպառնացել են ու քանդել հրաձգարանը, հափշտակել նշված տարածքը:

Житель Еревана обвиняет Манвела Григоряна в разграблении тира 12/11/2018   12:04  |  Криминальная хроника
По сведениям “ФактИнфо”, правоохранительные органы продолжают получaть от граждан жалобы на беззакония, совершенные Манвелом Григоряном в бытность его еще депутатом парламента Армении.
По имеющимся у агентства сведениям, заявления касаются случаев, произошедших не только на территории Армавирской области, но и в Ереване.
В частности, житель Еревана заявил, что несколько лет назад, в начале 1990 года, приобрел у ДОСААФа территорию площадью 40 кв.м., расположенную по адресу Алавердяна, 16., которую использовал в качестве пневматического тира.
А в 1997 году Манвел Григорян и его сторонники пригрозили ему и разрушили стрельбище, разграбив тир.