«Ճղճիմ սցենարներ. Իմ նախընտրական շտաբի մոտ երկու հոգի փող առնել-տալու գործողություն են բեմադրել, մեկ ուրիշն էլ դա նկարահանել է…» 12/06/2018 11:16 | ԼՐԱՀՈՍ
Էդուարդ Շարմազանովը ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է. «Բարի լույս, սիրելի մտահոգ քաղաքացիներ: Առավոտը, իհարկե, բարի է:
Միայն թե քարոզարշավի վերջին օրերին ոմանց տմարդի տեսակը ակտիվանում է: Չեն դիմանում. շարունակում են ճղճիմ սցենարներ բեմադրել:
Ահազանգ եմ ստացել, որ երեկ Վանաձորի իմ նախընտրական շտաբի մոտ երկու հոգի փող առնել-տալու գործողություն են բեմադրել, մեկ ուրիշն էլ դա նկարահանել է: Երբ շտաբից դուրս են եկել, իմանալու, թե ինչ է կատարվում, «դուխով» փախել են:
Հրավիրում եմ իրավապահների եւ բոլոր պատկան մարմինների ուշադրությունը՝ աչալուրջ եւ հետեւողական լինելու նման սադրանքները բացահայտելու հարցում:

Шармазанов рассказал о попытке провокации возле его предвыборного штаба в Ванадзоре 12/06/2018   11:38  |  Политика
Кандидат в депутаты от Республиканской партии Армении Эдуард Шармазанов рассказал об инциденте, имевшем место накануне возле его предвыборного штаба в Ванадзоре.
“Вчера мне сообщили, что возле моего предвыборного штаба в Ванадзоре инсценировали акт передачи денег с участием двух человек, еще один все это заснял. Когда они вышли из штаба, чтобы узнать, в чем дело, они “смело” пустились в бега”, - написал Шармазанов на своей странице в соцсети Facebook.
Он обратил на это внимание правоохранителей и всех компетентных органов, призвав их проявить бдительность в вопросе выявления подобных провокаций.
"Я предполагаю, кем был спровоцирован этот театр. Господа, расслабьтесь и дышите глубже", - написал Шармазанов, указав на активизацию неблагородных в последние дни избирательной кампании, продолжающих разыгрывать спектакли по тривиальным сценариям.