Ինչո՞ւ ընտրել մեզ, որովհետև գիտենք ու ընդունել ենք մեր սխալները. Արմեն Աշոտյան 11/26/2018   13:23  |  Ընտրական իրավունք
ՀՀԿ-ն կարևորում է, որ ընտրարշավը լինի մաքսիմալ քաղաքական, մաքսիմալ ոլորտային, այսօր կուսակցության նախընտրական ծրագիրը ներկայացնելիս ասել է ՀՀԿ փոխնախագահ Արմեն Աշոտյանը:
«Մեր ծրագիրը մի դիտարկեք առանձին փաստաթուղթ. ծրագրի բաղկացուցիչ մաս է կազմում ՀՀԿ խորհրդի վերջին հայտարարությունը», - ասաց նա:
Արմեն Աշոտյանը նշեց, այսօր ՀՀ քաղաքացին պետք է մտահոգ լինի Արցախի անվտանգությամբ, բանակի մարտունակությամբ, սահմանների ամրությամբ, նոր թանկացումներով, աշխատանքը կորցնելու վտանգով:
«Ինչո՞ւ ընտրել մեզ, որովհետև մենք ունենք պատմություն, գիտելիք, փորձ: Մենք գիտենք ու ընդունել ենք մեր սխալները, որովհետև մենք պատարստ ենք ծառայել մեր հայրենիքին», - ասաց Արմեն Աշոտյանը:

Армен Ашотян рассказал, почему нужно голосовать за РПА 11/26/2018 13:46 | Избирательное право
Республиканская партия Армении придает важность тому, что агиткампания проходила максимально политически, с представлением предвыборных программ, заявил заместитель председателя РПА Армен Ашотян.
“Нашу программа не рассматривайте как отдельный документ. Последнее заявление РПА составляет часть программы”, - сказал он.
Армен Ашотян отметил, что сегодня гражданина РА должны беспокоить безопасность Арцаха, боеспособность армии, укрепление границ, инфляция, угроза безработицы.
“Почему Вы должны избрать нас? Потому что у нас есть история, мы обладаем знаниями и опытом. Мы знаем и признаем свои ошибки, поскольку мы готовы служить Родине”, - отметил Армен Ашотян.