Որոշ ավտոճանապարհներին ձյուն է 11/15/2018   10:46  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ
ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 15-ին ժամը 10:15-ի դրությամբ ՀՀ տարածքում  ավտոճանապարհները հիմնականում անցանելի են:
Լոռու մարզի Վանաձոր, Ստեփանավան, Տաշիր, Սպիտակ, Արագածոտնի մարզի Ապարան քաղաքներում, Արագածի տարածաշրջանում, Դիլիջանի ոլորաններում, Բերդ-Ճամբարակ ավտոճանապարհին առկա են տեղումներ ձյան տեսքով:
Տավուշի մարզի Բերդ քաղաքում մառախուղ է:
12:12 17/06/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՎանաձոր-Ալավերդի-Վրաստան միջպետական ավտոճանապարհը փակ է բեռնատար ավտոմեքենաների համար
10:40 21/04/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՀՀ տարածքում բոլոր ավտոճանապարհներն անցանելի են. դժվարանցանելի է Սոթք-Քարվաճառ ավտոճանապարհը
01:08 16/04/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՈւշադրություն. որոշ ավտոճանապարհներին ձյուն է տեղում
17:47 02/04/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿԲոլոր ավտոճանապարհներն անցանելի են
10:20 02/04/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՀանրապետությունում առանց տեղումների եղանակ է. ավտոճանապարհները հիմնականում անցանելի են

МЧС Армении предупреждает водителей о снеге и тумане на некоторых трассах 11/15/2018   10:57  |  Информационная платформа
Автомагистрали  на территории республики в основном открыты для проезда транспорта, сообщает Министерство по чрезвычайным ситуациям Армении, публикуя данные на 10:15 четверга.
Осадки в виде снега наблюдаются в городах Степанаван, Ванадзор Ташир, Спитак Лорийской области, Апаран Арагацотнской области и в районе Арагаца, на серпантинах Дилижана, трассе Берд-Чамбарак. В городе Берд Тавушской области – туман.
Водителям рекомендуется ездить в регионы на автомобилях, оборудованных исключительно зимними шинами.