Օդի ջերմաստիճանը կշարունակի նվազել 11/08/2018   14:21  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ
Հանրապետության տարածքում նոյեմբերի 8-ի ցերեկը սպասվում է ամպամածություն, առանձին հատվածներում հնարավոր են թույլ տեղումներ և մառախուղ: Նոյեմբերի 9-11-ը, 12-ի գիշերը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Նոյեմբերի 12-ի ցերեկը Լոռիում, Տավուշում, Սյունիքում և Արցախում, 13-ին շրջանների մեծ մասում սպասվում են տեղումներ` ձյան տեսքով:
Օդի ջերմաստիճանը նոյեմբերի 12-13-ի ցերեկը կնվազի 5-6 աստիճանով, Լոռիում, Տավուշում, Սյունիքում և Արցախում՝ 8-10 աստիճանով:
Երևան քաղաքում նոյեմբերի 8-ի ցերեկը, 12-ին սպասվում է ամպամածություն, քաղաքի առանձին հատվածներում հնարավոր է նաև թույլ անձրև, 13-ին ժամանակ առ ժամանակ սպասվում են տեղումներ: Նոյեմբերի 9-11-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:

Осадки и похолодание ожидаются в Армении на неделе 11/08/2018   14:44  |  Информационная платформа
Облачность ожидается сегодня днем на территории Армении, местами возможны слабые осадки и туман, сообщает Армгидрометцентр.
9-11 ноября и в ночь на 12-е ноября в республике установится погода без осадков. 12-го ноября днем в Лори, Тавуше, Сюнике и Арцахе прогнозируются осадки, а 13-го ноября – в виде снега.
Температура воздуха 12-13 ноября днем понизится на 5-6 градусов: в Лори, Тавуше, Сюнике и Арцахе похолодает на 8-10 градусов.
В Ереване сегодня днем, а также 12-го ноября ночью ожидается облачность. В отдельных районах столицы возможен слабый дождь. Осадки временами пройдут и 13-го ноября. 9-11 ноября в Ереване ожидается погода без осадков.
14:04 01/11/2018  |  Информационная платформаСлабые осадки ожидаются в ряде районов Армении
13:42 31/10/2018  |  Информационная платформаПогода преимущественно без осадков ожидается в Армении на неделе