Խոհանոցի դանակով զինված կինը վնասել է մանկապարտեզի 14 սաների 10/26/2018 11:08 | Քրեական խրոնիկոն
Չինաստանի Չունցին քաղաքում խոհանոցի դանակով զինված կինը վերքեր հասցրել մանկապարտեզի 14 սաների: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, ասված Է տեղական ոստիկանության հաղորդագրության մեջ:
Նշվում Է, որ 39-ամյա կասկածյալը հարձակումը կատարել Է հոկտեմբերի 26-ի առավոտյան մանկապարտեզի դարպասի մոտ, երբ երեխաները վերադառնում Էին առավոտյան մարզանքից: Մանկապարտեզի աշխատակիցները եւ պահապանները կարողացել են կանգնեցնել կնոջը, պատահարի վայր ժամանած ոստիկանությունը ձերբակալել Է կնոջը:
Ցանցում տարածված տեսանյութի կադրերում երեւում Է, թե ինչպես են ոստիկանները տանում հուզախռիվ կասկածյալին: Նրա արարքի դրդապատճառների մասին տեղեկություններ չկան, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Вооруженная кухонным ножом женщина ранила 14 детей в детском саду в Китае 10/26/2018   11:30  |  Криминальная хроника
В китайском Чунцине вооруженная кухонным ножом женщина ранила 14 воспитанников детского сада, передает РИА Новости со ссылкой на сообщение местной полиции.
Сообщается, что 39-летняя подозреваемая совершила нападение утром в пятницу у ворот детского сада, когда дети возвращались с утренней зарядки. Сотрудники учебного заведения и охрана смогли остановить женщину, приехавшая на место происшествия полиция ее арестовала.
По распространившимся в сети кадрам видно, как полицейские уводят по виду взволнованную подозреваемую.