ՀԱՊԿ ԽՎ խորհրդի և վեհաժողովի լիագումար նիստի անցկացման հետ կապված փոփոխություններ չեն եղել 10/12/2018   12:09  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հոկտեմբերի 29-30-ը Երևանում կայանալիք ՀԱՊԿ ԽՎ խորհրդի և վեհաժողովի լիագումար նիստի անցկացման հետ կապված փոփոխություններ չեն եղել: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրել են ՀՀ ազգային ժողովի լրատվական ծառայությունից:
Ազգային ժողովից փոխանցեցին, որ ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանն  աշխատանքային այցով գտնվում է Մոսկվայում, որտեղ ՌԴ ԴԺ Պետական դումայի նախագահ Վյաչեսլավ Վոլոդինի հետ հանդիպմանն անդրադարձ է կատարվելու նաև նիստերի աշխատանքների կազմակերպմանն առնչվող հարցերին:

В парламенте заявили об отсутствии изменений в проведении заседаний совета ПА ОДКБ в Ереване 10/12/2018   12:33  |  Лента новостей
Изменений, связанных с проведением предстоящих 29-30 октября заседаний совета ПА ОДКБ и пленарного заседания ассамблеи в Ереване, нет. Об этом “Арменпресс”  заявили в пресс-службе Национального собрания РА.
В парламенте РА заверили, что председатель НС Ара Баблоян находится с рабочим визитом в Москве, где встретится  со спикером Госдумы РФ Вячеславом Володиным. В ходе встречи стороны также обсудят вопросы, связанные с организацией с работой заседания.
18:07 03/10/2018  |  Лента новостейНикол Пашинян: Армения никогда не даст согласия на членство Азербайджана в ОДКБ