Սիլիկյան թաղամասում այրված հայտնաբերված երիտասարդը քրեական աշխարհի ներկայացուցի՞չ է (Լուսանկարներ) 05/18/2018 11:51 | Քրեական խրոնիկոն
Նախօրեին Սիլիկյան թաղամասում այրված հայտնաբերված դիակի ինքնության վերաբերյալ տվյալներ են ձեռք բերվել և դիակը կներկայացվի ճանաչման: Այդ մասին «Փաստինֆո»-ի թղթակցի հարցին ի պատասխան հայտնեց Քննչական կոմիտեի նախագահի խորհրդական Սոնա Տռուզյանը:
Ավելի վաղ տեղեկացրել էինք, որ դիակը հայտնաբերվել էր փոսի մեջ՝ մետաղական լարով կապված: Բայց այդ երիտասարդի դիակը նաև այրված է եղել, իսկ պարանոցի հատվածին հայտնաբերվել են նաև կտրած-ծակած վնասվածքներ։

Стали известны новые подробности по делу о шокирующем убийстве молодого парня в Ереване 05/18/2018   12:05  |  Криминальная хроника
Получены данные личности человека, обгоревшее тело которого было обнаружено накануне на шоссе Силикян в Ереване, труп предъявят на опознание. Об этом в ответ на запрос “Фактинфо” сообщила советник председателя Следственного комитета Армении Сона Трузян.
Связанное и обгоревшее тело молодого мужчины было обнаружено в яме на вышеуказанном шоссе. Кроме того, на его шее были также выявлены колото-резаные раны.
По сведениям “ФактИнфо”, молодому мужчине 20 лет, он проживает в столичном административном районе Малатия.