Նախագահ Բակո Սահակյանը խորհրդակցություն է  հրավիրել շրջվարչակազմերի ղեկավարների և Ստեփանակերտի քաղաքապետի մասնակցությամբ 02/01/2018   15:59  |  ԼՐԱՀՈՍ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը փետրվարի 1-ին աշխատանքային խորհրդակցություն է հրավիրել շրջվարչակազմերի ղեկավարների եւ Ստեփանակերտի քաղաքապետի մասնակցությամբ: Այս մասին տեղեկանում ենք Արցախի Նախագահի պաշտոնական կայքից:
Քննարկվել են շրջաններում եւ մայրաքաղաքում իրականացվելիք աշխատանքների ընթացքին վերաբերող հարցեր: Հատուկ ուշադրություն է դարձվել գյուղատնտեսության, շինարարության եւ սոցիալական ապահովության ոլորտներին:

Президент Арцаха провел совещание с участием глав райадминистраций и мэра Степанакерта 02/01/2018 16:13 | Лента новостей
Президент Республики Арцах(Нагорно-Карабахской Республики) Бако Саакян 1 февраля провел рабочее совещание с участием руководителей райадминистраций и мэра Степанакерта.
Как сообщает пресс-служба президента Арцаха, были обсуждены вопросы, касающиеся хода проводимых в районах и столице работ. Особое внимание было уделено сферам сельского хозяйства, строительства и социального обеспечения.Президент дал конкретные поручения по надлежащему выполнению работ.