Դիլիջան-Վանաձոր, Գորիս-Սիսիան և Գորիս-Կապան ավտոճանապարհներին տեղ - տեղ մերկասառույց է 01/30/2018   10:23  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ
ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ հունվար 30-ին՝ ժամը 09:30-ի դրությամբ, Դիլիջան–Վանաձոր, Գորիս–Սիսիան և Գորիս–Կապան ավտոճանապարհներին տեղ - տեղ մերկասառույց է:
Վրաստանի ենթակառուցվածքների նախարարության ճանապարհային դեպարտամենտից ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարությանը տեղեկացնում են, որ հունվարի 30-ին՝ ժամը 10:00-ի դրությամբ, Ստեփանծմինդա – Լարս ավտոճանապարհը փակ է տրանսպորտային բոլոր միջոցների համար:
15:18 27/01/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՍյունիքի մարզում տեղում է ձյուն
10:41 27/01/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՍիսիանի տարածաշրջանի Զանգերի հատվածում, Մեղրու և Արթիկի ճանապարհներին գետնաբուք է
18:02 26/01/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿԱշոցքի, Ամասիայի ավտոճանապարհները և Վարդենյաց լեռնանցքը դժվարանցանելի են բքի և ձյան պատճառով
15:34 26/01/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿԱվտոճանապարհներին ձյուն է տեղում
09:58 26/01/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՀանրապետության որոշ ավտոճանապարհներին ձյուն և մառախուղ է
16:21 25/01/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿԱվտոճանապարհները հիմնականում անցանելի են. տեղ-տեղ մերկասառույց է

Минтранс Армении предупреждает водителей о гололеде на некоторых трассах республики 01/30/2018   10:31  |  Информационная платформа
На трассах Дилижан-Ванадзор, Горис-Сисиан и Горис-Капан местами образовался гололед. Об этом сообщает пресс-служба министерства транспорта, связи и информационных технологий Армении, публикуя данные на 09:30 30 января.
"Ведутся работы по расчистке и обработке дорожного покрытия с помощью смеси из соли и песка. Все дороги межгосударственного и республиканского значения в Армении открыты для проезда транспорта", - говорится в сообщении.
Согласно полученным из дорожного департамента Министерства регионального развития и инфраструктуры Грузии данным, движение по трассе Степанцминда-Ларс по положению на 10:00 30 января перекрыто для всех видов автотранспорта.