Հակառակորդի կրակոցից վիրավորված պայմանագրային զինծառայողի կյանքին վտանգ չի սպառնում 01/18/2018   12:59  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հակառակորդի կողմից արձակված կրակոցից վիրավորում ստացած պայմանագրային զինծառայող Ադիբեկ Միկոյանը գտնվում է Մուրացանի հոսպիտալում:
Այդ մասին իր ֆեյսբուքյան էջում գրառում է կատարել ՀՀ ՊՆ մամլո խոսնակ Արծրուն Հովհաննիսյանը, հայտնելով նաև, որ զինծառայողի կյանքին վտանգ չի սպառնում։
Հիշեցնենք, որ նախօրեին Տավուշի մարզում հակառակորդի կրակոցից վիրավորում է ստացել պայմանագրային զինծառայող 30-ամյա Ադիբեկ Միկոյանը, ում Տավուշից տեղափոխել են Մուրացանի հոսպիտալ:

Жизнь армянского военнослужащего, раненного в результате обстрела с азербайджанской стороны, вне опасности 01/18/2018   13:07  |  Лента новостей
Военнослужащий контрактной службы Адибек Микоян, раненный накануне в результате обстрела с азербайджанской стороны, находится в ереванском военном госпитале "Мурацан". Об этом сообщил на своей странице в соцсети Facebook пресс-секретарь министерства обороны Армении Арцрун Ованнисян. Он отметил, что жизни военнослужащего ничто не угрожает.
Напомним, 30-летний Адибек Микоян был переведен в Центральный клинический военный госпиталь Еревана из Тавушской области.