BMW-ն բախվել է պատին. 21-ամյա ուղևորը տեղում մահացել է 12/04/2017   11:55  |  Արտակարգ պատահարներ
Դեկտեմբերի 4-ին, ժամը 03:58-ին տեղեկություն է ստացվել, որ Երևան քաղաքի Նորագավիթ թաղամասում տեղի է ունեցել ՃՏՊ՝ ավտոմեքենան բախվել է նախկին ՃՈ հենակետի պատին, կան տուժածներ և զոհ. անհարժեշտ է փրկարարների օգնությունը։
Պարզվել է, որ BMW մակնիշի 35 MT 464 պետհամարանիշով ավտոմեքենան դուրս է եկել ավտոճանապարհի երթևեկելի հատվածից և բախվել պատին, ինչի հետևանքով ուղևորը՝ 1996 թ. ծնված Մ.-ն մահացել է, իսկ վարորդը՝ 1996 թ. ծնված Հ. Գ.-ն, հոսպիտալացվել է «Էրեբունի» ԲԿ, որտեղ ստանալով համապատասխան բուժօգնություն՝ դուրս է գրվել:
Փրկարարները հոսանքազրկել են ավտոմեքենան, փակել գազի բալոնի փականը, սահմանազատել տարածքը և կատարել ավտոճանապարհի լվացման աշխատանքներ:

21-летний пассажир “BMW” погиб в результате ДТП в Ереване 12/04/2017   12:04  |  Чрезвычайное просшествие
Трагическое ДТП произошло сегодня ночью в одном из спальных районов Еревана.Об этом  сообщает МЧС Армении.
согласно сообщению, 4 декабря в 03:58 в МЧС поступил сигнал о том, что в квартале Норагавит в Ереване произошла авария: автомобиль врезался в стену бывшего опорного пункта Дорожной полиции, есть погибший и пострадавшие.
Выяснилось, что автомобиль марки “BMW” с госномерами 35 MT 464  съехал с проезжей части и врезался в стену.
В результате ДТП пассажир(1996 года рождения) скончался, а водитель - тоже 1996 года рождения - был госпитализирован в медцентр "Эребуни", где после оказания ему соответствующей медпомощи был выписан.