Ձորում հայտնաբերվել է անհետ կորածի դիակը 11/23/2017 17:54 | Արտակարգ պատահարներ
Նոյեմբերի 21-ին՝ ժամը 17.50-ին, ոստիկանության Վայքի բաժնում հաղորդում էր ստացվել, որ 1993 թ. ծնված Թաթուլ Թադևոսյանը նոյեմբերի 19-ին՝ ժամը 17.00-ի սահմաններում, իր վարած «ՎԱԶ-2106» մակնիշի ավտոմեքենայով տնից դուրս է եկել և չի վերադարձել:
Ոստիկանության ծառայողների ձեռնարկած օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների շնորհիվ՝ նոյեմբերի 22-ին՝ ժամը 11.00-ի սահմաններում, Երևան-Մեղրի ճանապարհի 168.5 կմ-ին` ձորի մեջ կողաշրջված վիճակում, հայտնաբերվել է նշված ավտոմեքենան, որից մոտ 20 մ հեռավորության վրա գտնվել է Թ. Թադևոսյանի դիակը:

Без вести пропавший мужчина найден мертвым в ущелье в Армении 11/23/2017   18:15  |  Чрезвычайное просшествие
Тело без вести пропавшего молодого мужчины обнаружено в ущелье в Армении.
21-го ноября в 17:50 в полицию Вайкского отдела поступило сообщение о том, что Татул Тадевосян(1993 г.р.) 19-го ноября около 17:50 на упрпавлемом им автомобиле марки “ВАЗ-2106” уехал и не вернулся. Об этом сообщает пресс-служба Полиции Армении.
"Благодаря предпринятым сотрудниками Полиции оперативно-розыскным мероприятиям, 22-го ноября, около 11:00, в ущелье на 168-м километре автотрассы Ереван-Мегри был обнаружен указанный автомобиль, а в 20 метрах от машины было найдено тело Т. Тадевосяна. Обстоятельства произошедшего устанавливается. Назначена судебно-медицинская медэкспертиза. Ведется следствие", - отмечается в сообщении.