Վլադիմիր Գասպարյանի խորհրդականն ազատվել է պաշտոնից 11/02/2017 17:37 | ԼՐԱՀՈՍ
Նարեկ Մալյանն ազատվել է ոստիկանապետ Վլադիմիր Գասպարյանի խորհրդականի պաշտոնից։ Այդ մասին Մալյանը տեղեկացնում է իր ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում:
«Վերջին շրջանում ժամանակս չէր հերիքում ստեղծագործական, դասախոսական աշխատանքին լիարժեք նվիրվելու համար։ Ինձ ճանաչողները գիտեն, որ 6 տարիների ընթացքում աշխատել եմ 7/24 ռեժիմով։ Ոստիկանությունում աշխատանքը ինձանից խլում էր ողջ էներգիաս։ Կիսատություն չեմ սիրում, իսկ ստեղծագործական ծրագրերս չափազանց հավակնոտ են։
Այդ պատճառով ՀՀ ոստիկանապետին խնդրել էի ինձ ազատել իմ զբաղեցրած պաշտոնից։ Այսօր այդ թեմայի շուրջ առանձնազրույց ունեցա Վլադիմիր Գասպարյանի հետ և խնդրանքս ի վերջո բավարարվեց։ Հետ հայացքով կարող եմ միայն շնորհակալ լինել արդյունավետ ու չափազանց հետաքրքիր աշխատանքային 6 տարիների համար։

Нарек Малян освобожден с поста советника главы Полиции Армении 11/02/2017   17:58  |  Лента новостей
Нарек Малян освобожден  то должности советника начальника Полиции Армении Владимира Гаспаряна. Об этом Нарек Малян сообщил на своей странице в соцсети Фейсбук.
“В последнее время мне не хватало времени на то, чтобы полностью посвятить себя творческой, преподавательской деятельности. Мои знакомые знают, что в последние 6 лет я работал в режиме 7/24. Работа в полиции отнимала у меня всю энергию. Я не люблю половинчатости, а мои творческие программы весьма амбициозны. По этой причине я попросил начальника Полиции РА освободить меня от занимаемой должности. Сегодня я побеседовал на эту тему с Владимиром Гаспаряном, и моя просьба была удовлетворена”, - сообщил он, поблагодарив коллег за эффективную и весьма интересную работу.
10:57 18/07/2017  |  ПрессаВладимир Гаспарян намерен сменить начальника полиции Гюмри - газета “Иратес de facto”