Նախաագահ Սերժ Սարգսյանը Թեհրանում մասնակցել է ԻԻՀ Նախագահի երդման պաշտոնական արարողությանը 08/05/2017   18:57  |  ԼՐԱՀՈՍ
Աշխատանքային այցով այսօր Իրանի Իսլամական Հանրապետություն ժամանած Նախագահ Սերժ Սարգսյանը ներկա է գտնվել ԻԻՀ նորընտիր նախագահ Հասան Ռոհանիի երդման պաշտոնական արարողությանը:
Երեկոյան նախագահ Ռոհանիի անունից կտրվի պաշտոնական ընդունելություն` ի պատիվ Թեհրան ժամանած երկրների բարձրաստիճան պատվիրակությունների: Այս մասին տեղեկացնում է ՀՀ նախագահի աշխատակազմի հասարակայնության եւ տեղեկատվության միջոցների հետ կապերի վարչությունը:
13:28 05/08/2017  |  ԼՐԱՀՈՍԱվելի քան 50 միջազգային պատվիրակություն ներկա է գտնվելու է Հասան Ռոուհանիի երդմնակալությանը. Մասնակցելու է նաև ՀՀ Նախագահը
17:11 01/08/2017  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱՀայաստանը պատուհան է դեպի ԵՄ և ԵԱՏՄ. Սերժ Սարգսյանի հարցազրույցը «Շարղ»-ին
11:03 24/07/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՆախագահ Սերժ Սարգսյանը մեկնել է կարճատեւ արձակուրդ
19:07 15/07/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՆախագահը ներկա է գտնվել Եղվարդ քաղաքի նորակառույց եկեղեցու օծման արարողությանը
23:55 13/07/2017  |  ՔաղաքականՈչ մի սուտ, ոչ մի կեղծիք ուղղակի չի կարող ամոքել կորստի վերքերը. Սերժ Սարգսյան
19:55 29/06/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՍերժ Սարգսյանը Վրաստանի էկոնոմիկայի և կայուն զարգացման նախարարի հետ քննարկել է համագործակցությանը վերաբերող հարցեր
12:25 29/06/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՊետք է լինենք պահանջկոտ և չբավարարվենք ձեռք բերածով. հակառակ պարագայում հեռուն չենք գնա. ՀՀ Նախագահ

Президент Армении в Тегеране присутствовал на официальной церемонии инаугурации Хасана Роухани 08/05/2017   21:21  |  Лента новостей
Прибывший сегодня с рабочим визитом в Исламскую Республику Иран президент Армении Серж Саргсян присутствовал на официальной церемонии инаугурации избранного президента ИРИ Хасана Роухани. Об этом сообщает пресс-служба главы армянского государства.
Вечером от имени президента Роухани будет дан официальный прием в честь прибывших в Тегеран высокопоставленных делегаций стран.
11:13 27/06/2017  |  Лента новостейПрезидент Армении поздравил иранского коллегу и верховного лидера ИРИ со священным праздником Ид аль-Фитр