«Վերջին զանգի» հանդիսությունների շրջանակներում հատուկ պահպանվող տարածք է տեղափոխվել 21 տրանսպորտային միջոց 05/26/2017   13:42  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Վերջին զանգի» հանդիսությունների շրջանակներում՝ ճանապարհային ոստիկանության ծառայողների իրականացրած միջոցառումների ընթացքում (մայիսի 26-ի ժամը 12-ի դրությամբ) ճանապարհային ոստիկանության հատուկ պահպանվող տարածք է տեղափոխվել 21 տրանսպորտային միջոց (4-ը՝ Երևան քաղաքում, 17-ը՝ մարզերում):
Նշված 21 ավտոմեքենաներից 7-ը վարել են անչափահասներ, 13 ավտոմեքենաների պատուհաններից կախված են եղել երեխաներ, մեկ ավտոմեքենա եղել է առանց պետհամարանիշի:
12:27 26/05/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանի դպրոցներում 19 հազար 618 աշակերտի համար հնչում է վերջին զանգը
10:52 26/05/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՆպատակները լինելու են հասանելի, երազանքները` իրագործելի, իսկ հաջողությունները` անխուսափելի. ԱԺ նախագահը շնորհավորել է շրջանավարտներին
10:43 26/05/2017  |  ԼՐԱՀՈՍԵրևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի շնորհավորական ուղերձը Վերջին զանգի առթիվ
09:29 25/05/2017  |  ՄամուլԻսկ ասում են, թե դպրոցում դրամահավաք չկա. Վերջին զանգի ծախսերը հասնում են 100 հազարի. «Հայկական ժամանակ»
12:19 24/05/2017  |  ԼՐԱՀՈՍԿոչ շրջանավարտներին` ձեռնպահ մնալ մեքենա վարելու գայթակղությունից
16:47 23/05/2017  |  ԼՐԱՀՈՍ12-րդ դասարանը կավարտի 19.618 աշակերտ
09:22 23/05/2017  |  ՄամուլՀայաստանի տասնյակ դպրոցներում այս տարի վերջին զանգ չի հնչի՝ շրջանավարտների բացակայության պատճառով. «Ժողովուրդ»

“Последний звонок”: Полиция Армении эвакуировала более 20 автомобилей на штрафплощадки 05/26/2017   16:11  |  Лента новостей
Сотрудники Дорожной Полиции Армении отогнали 21 автомашину на штрафные площадки  из-за нарушений в ходе празднования "Последнего звонка".Об этом сообщает пресс-служба Полиции РА.
"В результате проведенных Дорожной полицией мероприятий на специально охраняемые площадки было доставлено 21 транспортное средство (четыре - в Ереване, 17 – в областях республики)", - отмечается в сообщении.
В частности за рулем 7 из этих автомобилей находились несовершеннолетние, один автомобиль был эвакуирован на штрафплощадку ввиду отсутствия госномеров.