Ապրիլի 23-ին և 24-ին Երևան քաղաքի մի շարք փողոցներում կդադարեցվի տրանսպորտային միջոցների երթևեկությունը 04/19/2017 16:08 | ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ
Ճանապարհային ոստիկանությունը տեղեկացնում է, որ Հայոց մեծ եղեռնի զոհերի հիշատակի օրվա միջոցառումներով պայմանավորված` ապրիլի 23-ին և 24-ին Երևան քաղաքում կդադարեցվի տրանսպորտային միջոցների երթևեկությունը հետևյալ փողոցներում.
Ապրիլի 23-ին՝ ժամը 20-ին, ֆրանսիայի հրապարակից ջահերով երթի մեկնարկի կապակցությամբ` Բաղրամյան պողոտան, Կիևյան փողոցը և Ծիծեռնակաբերդի հուշահամալիրին հարող հատվածները:
Ապրիլի 24-ին, առավոտյան ժամը 6.30-ից մինչև 23-ը` Լենինգրադյան-Աթենք փողոցների խաչմերուկից` Աթենքի փողոցը մինչև Աթենքի փողոց-Իսակովի պողոտա և Հրազդանի կիրճից դեպի Իսակովի պողոտա հատվածները:

Движение транспорта по некоторым улицам Еревана будет приостановлено 23 и 24 апреля 04/19/2017 17:21 | Информационная платформа
Движение транспорта по некоторым улицам Еревана будет приостановлено 23-го и 24-го апреля в связи с проведением мероприятий, приуроченных к 102-й годовщине памяти жертв Геноцида армян, сообщает пресс-служба Полиции Армении.
23-го апреля с 20:00 в связи с факельным шествием, стартующим от площади Франции, будут перекрыты проспект Баграмяна, улица Киевян и участки, прилегающие к мемориальному комплексу "Цицернакаберд".
С 6.30 утра 24-го апреля вплоть до 23:00 вечера движение транспорта будет приостановлено от перекрестка улиц Атенк и Ленинградян до перекрестка с проспектом Исакова, а также участки дорог от Разданского ущелья до проспекта Исакова.