Առաջիկա գիշեր եղանակը դեռևս չի փոխվի. տեղումներ սպասվում են վաղը՝ երեկոյից սկսած 01/24/2017   13:25  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ
Հանրապետության տարածքում հունվարի 25-ի գիշերը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: 25-ի երեկոյան ժամերից, 26-29-ը շրջանների զգալի մասում սպասվում է ձյուն, լեռնային շրջաններում և լեռնանցքներում‵ բուք, ցածր հորիզոնական տեսանելիություն:
Քամին՝ հարավ-արևմտյան՝ 3-8 մ/վ արագությամբ: Հունվարի 26-28-ն առանձին հատվածներում սպասվում է քամու ուժգնացում‵ 16-18 մ/վ:
Օդի ջերմաստիճանը 26-ի գիշերը կբարձրանա 8-10 աստիճանով, այնուհետև էապես չի փոխվի:
Երևան քաղաքում հունվարի 25-ի գիշերը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: 25-ի երեկոյան ժամերից, 26-29-ը սպասվում է ձյուն:

В ближайшие дни температура воздуха в Армении не претерпит серьезных изменений 01/24/2017 15:12 | Информационная платформа
Погода без осадков ожидается в ночь на 25-е января на территории Армении, сообщает Армгидрометцентр.
25-го января вечером, а также 26-29 января в большинстве областей республики прогнозируется снег, в горных районах – метель, а в предгорьях – низкая горизонтальная видимость.
Ветер будет юго-западным, со скоростью 3-8 м/с.. 26-28 января в отдельных районах ожидается усиление порывов ветра до 16-18 м/сек.
Температура воздуха в ночь на 26-е января повысится на 8-10 градусов, и в ближайшие дни не претерпит изменений.
В Ереване в ночь на 25-е января установится погода без осадков. 25-го января вечером и 26-29 января в столице ожидается снег.