«ՎԱԶ-2106»-ը բախվել է բեռնատար «ԳԱԶել-2705»-ին. մեկ մարդ մահացել է 12/29/2016   10:50  |  Արտակարգ պատահարներ
Դեկտեմբերի 28-ին, ժամը 11.15-ի սահմաններում, Երևան-Մեղրի ճանապարհի 302 կմ-ին «ՎԱԶ-2106» մակնիշի ավտոմեքենան բախվել է բեռնատար «ԳԱԶել-2705»-ի:
Ինչպես հայտնում է Ոստիկանության լրատվական ծառայությունը, պատահարի հետևանքով «ՎԱԶ-2106»-ի վարորդը և ուղևորը՝ 1957 թ. ծնված Կարապետ Լալայանը, մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել են Կապանի բժշկական կենտրոն, որտեղ Կ. Լալայանը մահացել է:
Սյունիքի մարզային քննչական վարչությունում նախապատրաստվում են նյութեր:
09:28 20/09/2015  |  Արտակարգ պատահարներԵրևան-Մեղրի ավտոճանապարհին «Վենտո»-ն հարվածել է էլեկտրասյանը և կողաշրջվել
09:31 17/08/2015  |  Արտակարգ պատահարներԵրևան-Մեղրի ավտոճանապարհին «Սամանդ»-ը դուրս է եկել ճանապարհի երթևեկելի մասից և ընկել ձորակը. տուժածները Իրանի քաղաքացիներ են
16:25 05/08/2015  |  Քրեական խրոնիկոնԶորամասի հրետանու շտաբի պետը մահացել է՝ Երևան-Մեղրի ավտոճանապարհիn տեղի ունեցած մահվան ելքով ավտովթարի պատճառով
09:36 26/07/2015  |  Արտակարգ պատահարներԵրևան-Մեղրի ավտոճանապարհին բեռնատարը դուրս է եկել երթևեկելի հատվածից և շրջվել ձորը
16:24 13/05/2015  |  Քրեական խրոնիկոնՄիջպետական ճանապարհին 2 մարդու մահվան պատճառ դարձաց վարորդը խմա՞ծ է եղել
14:47 10/05/2015  |  Արտակարգ պատահարներԱրարատի մարզում բախվել են «Մերսեդես»-ը և «ՎԱԶ 2101»-ը. տուժածները հոսպիտալացվել են

Пассажир “шестерки" скончался в больнице после ДТП на юге Армении 12/29/2016   11:12  |  Чрезвычайное просшествие
Автомобиль марки “ВАЗ-2106” накануне столкнулся с грузовиком “Газель-2705” на 302-м километре автотрассы Ереван-Мегри.
Как сообщает пресс-служба Полиции Армении, в результате ДТП водитель  и пассажир(Карапет Лалаян, 1957 года рождения) “шестерки” с телесными повреждениями были госпитализированы в медцентр Капана, где К. Лалаян скончался.
Следственным управлением по Сюникской области готовятся материалы.
11:04 21/09/2015  |  Чрезвычайное просшествиеСотрудник Минобороны Армении найден мертвым спустя два дня после исчезновения - Shamshyan
14:30 17/01/2015  |  Криминальная хроника Уголовное дело возбуждено по факту ДТП с двумя жертвами в Сюнике
11:57 19/04/2014  |  Чрезвычайное просшествиеВ армянском городе Горис столкнулись грузовик и “шестерка”: есть пострадавшие
13:09 05/03/2014  |  Чрезвычайное просшествиеВ Сюникской области Армении перевернулся Камаз”, груженный рудой: водитель погиб на месте