Ապրիլյան պատերազմի ժամանակ վիրավորում ստացած 2 զինծառայող դեռևս գտնվում է վերակենդանացման բաժանմունքում 07/14/2016 13:39 | Ղարաբաղյան հակամարտություն
Ապրիլյան պատերազմի ժամանակ վիրավորում ստացած 2 զինծառայող դեռևս գտնվում են Կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալի վերակենդանացման բաժանմունքում:
Փաստինֆո»- ի թղթակցի հետ զրույցում Կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալի պետ Արամ Ասատուրյանը նշեց, որ նրանց առողջական վիճակը գնահատվում է ծանր:
Հոսպիտալում կան նաև այդ օրերին վիրավորում ստացած այլ զինծառայողներ, ովքեր ըստ Կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալի պետի՝ վերականգնողական բուժում են ստանում:

Двое раненных в ходе апрельской войны военнослужащих все еще находятся в реанимации 07/14/2016   14:27  |  Карабахский конфликт
Двое военнослужащих, раненных в ходе апрельской войны, пока еще находятся в реанимационном отделении Центрального военного клинического госпиталя.
Как отметил в беседе с корреспондентом “ФактИнфо” начальник госпиталя Арам Асатурян, состояние их здоровья оценивается как тяжелое.
В госпитале находятся и другие военнослужащие, раненные в начале апреля в зоне карабахского конфликта. По словам Асатуряна, они проходит реабилитационное лечение.