Ուրիխանյանը հանդես կգա բացահայտող հայտարարությամբ՝ «Անալիտիկ»-ի հովանավորների վերաբերյալ 05/14/2016   12:35  |  ԼՐԱՀՈՍ
Երեքշաբթի օրը՝ մայիսի 17-ին, ԱԺ-ում հայտարարությունների ժամին «Ալյանս» կուսակցության նախագահ, պատգամավոր Տ. Ուրիխանյանը հանդես կգա բացահայտող հայտարարությամբ «Անալիտիկ»-ի և դրա հետ կապակցված այլ կայքերի հանցավոր խմբի, դրանց հովանավորների վերաբերյալ:  Այս մասին հայտարարությամբ է հանդես եկել Տ. Ուրիխանյանի գրասենյակը:
ԱԺ պատգամավորը որոշել է «Անալիտիկ»-ի գործով ցուցմունք տալ
Հայտարարությունը կհնչի ԱԺ կանոնակարգ օրենքի համապատասխան՝ ժամը 17:00-ից սկսած:
Հ.Գ. Պայքարելու ենք մինչև վերջ անկախ պատվիրատուների ու հանցագործների ազդեցությունից ու դիրքից, որոնց համար չկա ոչ օրենքի զգացում, ոչ բարոյականություն և ոչ էլ ազգային արժամապատվություն: Պատիժը անխուսափելի է լինելու:
16:40 10/05/2016  |  Քրեական խրոնիկոն«analitik.am»-ի տնօրենի կալանավորման որոշումն այսօր կբողոքարկվի
20:14 06/05/2016  |  Քրեական խրոնիկոնՇորթում կատարելու մեղադրանքով կալանավորվել են «analitik.am» լրատվական կայքի գործադիր տնօրենն ու աշխատակիցը
18:14 06/05/2016  |  Քրեական խրոնիկոն«analitik.am»-ի տնօրենի օգնականը կալանավորվեց՝ հաշվի չառնվեց անգամ 2,5 տարեկան երեխայի առկայությունը
14:19 06/05/2016  |  Քրեական խրոնիկոն«analitik.am» կայքի տնօրենի օգնականին մեղադրանք է առաջադրվել
11:36 06/05/2016  |  Քրեական խրոնիկոն«analitik.am» կայքի տնօրենին և նրա օգնականին մեղադրանք կառաջադրվի՞
12:32 05/05/2016  |  Քրեական խրոնիկոն«Analitik.am»-ի գործը կքննի՞ ՀՔԾ-ն
19:17 04/05/2016  |  Քրեական խրոնիկոնԱԺ պատգամավոր Տիգրան Ուրիխանյանը չի պատրաստվում ցուցմունք տալ «Analitik.am» կայքի ղեկավարի , առավելևս՝ նրա օգնականի դեմ
16:16 04/05/2016  |  Քրեական խրոնիկոնՕգնականը ցուցմունք է տվել «analitik.am» լրատվական կայքի տնօրենի դեմ (Տեսանյութ)

Армянский депутат выступит с разоблачениями по поводу новостного портала “analaitik.am” и связанных с ним других сайтов 05/14/2016   12:56  |  Лента новостей
Председатель партии “Альянс”, депутат Национального собрания Армении Тигран Уриханян 17-го мая в парламенте выступит с разоблачительным заявлением по поводу информационного портала “analaitik.am” и связанных с ним других сайтов, а также их покровителей. Об этом говорится в распространенном в субботу офисом Т. Уриханяна релизе.
Заявление прозвучит с 17:00 в соответствии с законом о Регламенте НС.
“Мы будем бороться до конца, несмотря на влияние и роль заказчиков и преступников. Для них не существует ни чувства закона, ни морали, ни национального достоинства. Наказание неминуемо”, - отмечается в заявлении.