Պանարմենիան Մեդիա Գրուպը կգործի Ստեփանակերտից. ոչ ոք չի կարող սպառնալ Արցախին և չի կարող վախեցնել Ստեփանակերտին 04/05/2016   12:55  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
Պանարմենիան Մեդիա Գրուպը, որի մեջ մտնում են Արմենիա հեռուստաընկերությունը, ATV-ին, Արմնյուզը, Պանարմենիան TV-ին (ԱՄՆ), tert.am և blognews.am կայքերը, Ռադոջանն ու Լավ Ռադիոն, իրենց աշխատանքների հիմնական տեղակայումը տեղափոխում են Ստեփանակերտ: Մենք Արցախի մայրաքաղաք ենք ուղարկում նաև մեր շարժական կայանը, որը կմիանա Հանրային Հեռուստատեսության` արդեն տեղում աշխատող կայանին և Ստեփանակերտը ամուր կկապի ողջ աշխարհին: Ստեփանակերտից եթեր կհեռարձակվեն մեր կարևորագույն նախագծերը: Այնտեղ կաշխատեն մեր լավագույն մեկնաբաններն ու լրագրողները: Արցախի մայրաքաղաքում կլինեն հայտնի հեռուստաատղերը: Մեր նպատակը մեկն է` ոչ ոք չի կարող սպառնալ Արցախին և չի կարող վախեցնել Ստեփանակերտին: Սպառնալիքներն ու կրակոցները, դիվերսիաներն ու հարձակումները մեզ դարձնում են ավելի միասնական ու ավելի ամուր: Մենք պահելու ենք Արցախի թիկունքը և ճակատը, Ստեփանակերտն ու սահմանը: Մենք Արցախում ենք, մենք` Արցախն ենք:
Այս պահին Արցախ են մեկնում Սաթիկ Սեյրանյանը, Նազենի Հովհաննիսյանը, Մկրտիչ Արզումանյանը, Դոմինո և Ֆուլ հաուզ նախագծերի աստղերը, Բարի լույս նախագծից` Գայանե Ասլամազյանը, Սիմա Բաղդասարյանը, Արտյոմ Կարապետյանը, Արմնյուզ և Աթիվի հեռուսաալիքների հայտնի դերասաններն ու հաղորդավարները, Արմքոմեդի նախագիծը:
11:44 05/04/2016  |  ԼՐԱՀՈՍՑավում ենք ու հպարտանում
11:36 05/04/2016  |  ԼՐԱՀՈՍԻրանի ԱԳՆ ղեկավարը Ղարաբաղի հակամարտության խաղաղ կարգավորման կոչ է արել
11:34 05/04/2016  |  ԼՐԱՀՈՍԼՂՀ ԱԳ նախարար. Միջազգային հանրությունը հարկ եղած հաստատակամությունը չի ցուցաբերում
11:12 05/04/2016  |  ԼՐԱՀՈՍՏավուշի ուղղությամբ Ադրբեջանի ակտիվացումը նվազագույնը 4 նպատակ կարող է հետապնդել. Տիգրան Աբրահամյան

“ПанАрмениан Медиа Групп” будет вещать из Арцаха: никто не может угрожать Арцаху и запугивать Степанакерт 04/05/2016 16:05 | Актуальная тема
“ПанАрмениан Медиа Групп”, в состав которой входят телекомпания Армения TV, “ATV”, “Armnews”, “Pan Armenian TV” (США), сайты Tert.am и Blognews.am, радиостанции “Радио Джан” и “Лав Радио”, переносит свою деятельность в Степанакерт.
Сообщается, что холдинг отправляет в столицу Арцаха нашу мобильную станцию, которая подключится к уже действующей на месте станции Общественного телевидения и обеспечат прочную связь Степанакерта со всем миром. Из Степанакерта будут транслироваться наши важнейшие проекты. Там будут работать лучшие комментаторы и журналисты медиагруппы. В столице Арцаха будут известные телеведущие.
“Наша цель заключается в том, чтобы показать, что никто не может угрожать Арцаху и запугивать Степанакерт. Угрозы и выстрелы, диверсии и нападения делают нас более сплоченными и сильными. Мы станем на защиту Арцаха, Степанакерта и границы. Мы в Арцахе, мы – Арцах!”- заявили в компании.
Сейчас в Арцах едут Сатик Сейранян, Назени Ованнисян, Мкртыч Арзуманян, представители проектов “Домино” и “Фул хаус’, из проекта “Доброе утро” - Гаяне Асламазян, Сима Багдасарян, Артем Карапетян, известные актеры и ведущие телеканалов “ArmNews” и “ATV”.