Վլադիմիր Գասպարյանի հնարավոր պաշտոնանկության ու ոստիկանապետի նոր թեկնածուի մասին. «Հայկական Ժամանակ» 03/10/2016   09:15  |  Մամուլ
«Հայկական Ժամանակ»-ը գրում է, երկու օր է, իշխանական կուլիսներում ու քաղաքական շրջանակներում բզզում են ոստիկանապետ Վլադիմիր Գասպարյանի հնարավոր պաշտոնանկության մասին։ Ավելին, ինչպես թերթն է նշում, մամուլն արդեն նոր ոստիկանապետի թեկնածուի անուն է դրել շրջանառության մեջ։
Խոսքը ՀՀ արդարադատության նախարարության ԴԱՀԿ պետ Միհրան Պողոսյանի՝ «Քեթրինի» Միհրանի մասին է:
«Երեկ, երբ այս կապակցությամբ մեկնաբանություն խնդրեցիք Գասպարյանի խորհրդական Ն. Մալյանից, նա ասաց. «Ամեն գրածի պետք չէ հավատալ»»,- գրում է թերթը։

“Айкакан жаманак”: Пронёсся слух о возможной отставке Владимира Гаспаряна с поста начальника Полиции Армении 03/10/2016   10:19  |  Пресса
Уже два дня, как в кулуарах власти и политических кругах гудят о возможном отстранении начальника полиции Владимира Гаспаряна от занимаемой должности, пишет газета “Айкакан жаманак”.
Более того, в прессе уже муссируется имя нового кандидата на этот пост.
Речь идет о начальнике СПИСА Министерства юстиции Армении Мигране Погосяне. Издание обратилось за комментариями к советнику Владимира Гаспаряна - Нареку Маляну, который в ответ заявил: “Не стоит верить всему, что пишут”.