Տեխնիկական խնդիրներն են մնացել. ՀՀԿ-ՀՅԴ կոալիցիոն հուշագիրը հնարավոր է այսօր չստորագրվի. 1In.am 02/16/2016   12:53  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
ՀՀԿ-ՀՅԴ բանակցություներում սկզբունքային հարցերը էլ չեն քննարկվում, միայն տեխնիկական հարցեր են:
Այս մասին այսօր, 1In.am-ի տեղեկացմամբ, Ազգային Ժողովում լրագրողների հետ զրույցում ասաց ՀՀԿ խմբակցության ղեկավար Վահրամ Բաղդասարյանը՝ նշելով, որ տեղեկություն չունի ՀՅԴ-ի հետ այսօր սպասվող կոալիցիոն հուշագրի ստորագրման մասին:
«Մենք այսօրվա հետ կապված նմանատիպ քննարկում չենք ունեցել, որ ձեզ հայտարարեմ՝ այսօր կամ վաղը»,- ասաց Վահրամ Բաղդասարյանը՝ նշելով, որ բանակցությունների ձգձգման որեւէ խնդիր չկա: «Բոլորը հստակեցված են, մի անհանգստացեք, միայն տեխնիկական խնդիրներն են մնացել»,- նշեց ՀՀԿ խմբակցության ղեկավարը:
09:02 16/02/2016  |  ՄամուլԱյսօր երեկոյան կստորագրվի ՀՀԿ-ՀՅԴ կոալիցիոն հուշագիրը. «Հրապարակ»
15:01 13/02/2016  |  ԼՐԱՀՈՍՆոր մարզպետ ունենալու հեռանկարից Շիրակում տխրել են, Արագածոտնում` ուրախացել
13:21 13/02/2016  |  ԼՐԱՀՈՍ«Դաշնակցության բերած, Դաշնակցության տարած». Արմեն Աշոտյանը` նախարարի պաշտոնի մասին

Глава фракции РПА не располагает информацией об ожидающемся сегодня подписании коалиционного меморандума с АРФД - СМИ 02/16/2016 13:18 | Актуальная тема
Правящая Республиканская партия Армении и АРФ “Дашнакцутюн” не ведут больше переговоров по принципиальным вопросам, обсуждаются технические проблемы.
Об этом, как передает 1In.am, заявил в понедельник на встрече с журналистами в парламенте Армении руководитель фракции РПА Вааграм Багдасарян. При этом он отметил, что не располагает информацией об ожидающемся сегодня подписании коалиционного меморандума с АРФД.