Ամուսինը ծննդատանը երկու անգամ կրակել է կնոջ վրա և ինքնասպան եղել. Բժիշկները պայքարում են կնոջ կյանքի համար 06/30/2015   11:07  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
«Փաստինֆո»-ին նոր մանրամասներ են հայտնի դարձել Հանրապետական հիվանդանոցի ծննդատանն այսօր տեղի ունեցած ողբերգական դեպքի մասին։ Պարզվում է՝ երիտասարդ կինը, ում ամուսինը փորձել է սպանել, ծննդաբերել էր երկու օր առաջ։
Այսօր առավոտյան գնալով կնոջը տեսակցության՝ 33-ամյա Հայկ Վարդանյանը երկու անգամ կրակել է կնոջ ծոծրակին և ինքնասպան եղել։ «Փաստինֆո»-ին հայտնի դարձավ, որ այս պահին բժիշկները պայքարում են կնոջ կյանքի համար և նա վիրահատարանում է։
Կատարված ողբերգական դեպքը «Փաստինֆո»-ին հաստատեցին ՀՀ քննչական կոմիտեից՝ նշելով, որ ահազանգն ստանալուն պես դեպքի վայր է մեկնել քննչական-օպերատիվ խումբը՝ Աջափնյակ վարչական շրջանի քննչական բաժնի պետ Սահակ Գրիգորյանի գլխավորությամբ։

Стали известны новые подробности инцидента со стрельбой в ереванском роддоме 06/30/2015   11:16  |  Актуальная тема
ИА “Фактинфо” стали известны новые подробности трагического инцидента, имевшего место во вторник утром в роддоме Республиканской больницы в Ереване.
33-летний Айк Варданян, навестивший сегодня утром супругу в роддоме, дважды выстрелил жене в затылок и покончил с собой. Врачи в настоящий момент борются за жизнь женщины.
Информацию об инциденте в роддоме подтвердили в Следственном комитете, отметив, что на место происшествия выехала следственно-оперативная группа во главе с начальником следственного отдела административного района Ачапняк Сааком Григоряном.