Ոստիկանների օպերատիվ խումբ է մեկնելու Սյունիքի մարզպետի տուն՝ նրա որդուն բերման ենթարկելու. «Հայկական ժամանակ» 05/12/2015 09:02 | Մամուլ
«Հայկական ժամանակ»-ը գրում է, որ լավատեղյակ աղբյուրներից տեղեկացել է, որ այսօր առավոտյան ոստիկանների օպերատիվ խումբ է մեկնելու Սյունիքի մարզպետ Սուրիկ Խաչատրյանենց տուն՝ վերջինիս որդուն բերման ենթարկելու: Նման հանձնարարական տվել է դատախազը:
«Նույն աղբյուրները կարծում են նաև, որ մեծ հավանականությամբ մարզպետի որդին՝ Տիգրան Խաչատրյանը, տանը չի լինելու, և ոստիկանները կվերադառնան ձեռնունայն: Սոցիալական ցանցերում արդեն իսկ լուրեր կան, թե նա հեռացել է Հայաստանից: Այս լուրը հաստատող փաստեր, սակայն, դեռևս չկան»,–գրում է թերթը։

"Айкакан жаманак”: Оперативная группа отправится в Сюник,чтобы подвернуть приводу сына губернатора 05/12/2015   11:14  |  Пресса
Газета “Айкакан жаманак” со ссылкой на свои достоверные источники пишет, что сегодня утром оперативная группа полиции отправится за сыном губернатора Сюникской области Армении Сурика Хачатряна. Соответствующее поручение о его приводе дал прокурор.
“Источники издания отмечают, что, по всей вероятности, сына губернатора не окажется дома, и полицейские вернутся обратно с пустыми руками. В социальных сетях уже муссируются сведения о том, что он покинул Армению, однако фактов, подтверждающих эти слухи, пока нет”, - пишет газета.