Գագիկ Ծառուկյանն զբաղվում է Վահագն Գևորգյանի նախընտրական արշավի կազմակերպմամբ. «Ժամանակ» 05/07/2015 09:36 | Մամուլ
«Ժամանակ»-ի տեղեկություններով՝ Գագիկ Ծառուկյանն ամբողջ թափով լծվել է իր հովանավորյալ Վահագն Գևորգյանի նախընտրական արշավի կազմակերպմանը:
Նա սկսել է ասֆալտապատել Աբովյանի փողոցները: Ընդ որում, ասֆալտ անող մեքենաների կողքին կանգնած Ծառուկյանի ներկայացուցիչները աբովյանցիներին համոզում են, որ այդ ասֆալտը իրենց համար անում է Վահագն Գևորգյանը:
«Ստանձնելով Գևորգյանի նախընտրական շտաբի պետի պաշտոնը՝ Ծառուկյանը իր կողմնակիցների միջոցով փորձում է աշխատել բոլոր պետական կառույցների վրա, որպեսզի աշխատանք ունեցող մարդիկ պարտադրված լինեն իրենց ձայնը տալ իր հովանավորյալին»,- գրում է թերթը։

“Жаманак”: Гагик Царкян полным ходом занимается организацией предвыборной кампании Ваагна Геворгяна 05/07/2015   09:59  |  Пресса
Гагик Царкян полным ходом занимается организацией предвыборной кампании Ваагна Геворгяна. Об этом пишет газета “Жаманак”(“Время”). Как отмечает издание, он принялся асфальтировать улицы Абовяна, причем представители Царукяна убеждают абовянцев в том, что асфальтирует для них дороги Ваагн Геворгян.
“Заняв пост начальника предвыборного штаба Геворгяна, Царукян через своих сторонников, пытается воздействовать на все государственные структуры, чтобы люди, имеющие работу, были обязаны отдать свои голоса за его протеже”, - пишет газета.