Հաստատվել է ԱՆ ՔԿ վարչությունում քաղաքացիների ընդունելության կարգը 03/20/2015   11:20  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՔԿ վարչության հանրային կապերի բաժնի տեղեկացմամբ՝ 19.03.2015թ. ՀՀ ԱՆ քրեակատարողական վարչության պետ, գեներալ-մայոր Ա. Օսիկյանի հրամանով հաստատվել է ՀՀ ԱՆ քրեակատարողական վարչությունում քաղաքացիների ընդունելության կարգը:
Քաղաքացիների ընդունելությունն իրականացվելու է յուրաքանչյուր ամսվա վերջին ուրբաթ օրը` ժամը 16:00-18:00:
Հերթագրվելու, ինչպես նաև ընդունելության կարգին ծանոթանալու համար կարող եք զանգահարել 010.44.34.80 հեռախոսահամարով կամ այցելել քրեակատարողական ծառայության պաշտոնական www.ced.am կայքը:

Утвержден порядок приема граждан в Управлении уголовно-исполнительных учреждений Минюста Армении 03/20/2015 11:33 | Лента новостей
Приказом начальника управления уголовно-исполнительных учреждений Министерства юстиции Армении, генерал-майора Артура Осикяна утвержден порядок приема граждан в вышеуказанном учреждении.
Прием граждан будет осуществляться последнюю пятницу каждого месяца с 16:00 по 18:00 по ереванскому времени.
Для записи на прием и ознакомления с его порядком звоните по номеру 010.44.34.80 или заходите на официальный сайт уголовно-исполнительной службы www.ced.am.