Ծառուկյանը ԲՀԿ շտաբներից պահանջում է վերադարձնել իր միջոցներով ձեռք բերված գույքը. «Ժամանակ» 03/10/2015   08:47  |  Մամուլ
«Ժամանակ»-ի տեղեկացմամբ՝ Գագիկ Ծառուկյանը ԲՀԿ շտաբներից պահանջում է վերադարձնել իր միջոցներով ձեռք բերված գույքը, ինչը բարկացրել և ավելի է հիասթափեցրել ԲՀԿ շտաբների աշխատակիցներին, քանի որ ինչպես նշեցին ԲՀԿ տարածքային կառույցների աշխատակիցները, գույքը հիմնականում ձեռք են բերել տվյալ տարածքից ընտրված պատգամավորները:
Նոր Նորքի գրասենյակում թերթին տեղեկացրել են, որ իրենցից գույքը ետ են պահանջել, բայց դեռ քննարկում են՝ ինչ պետք է վերադարձնեն:
Հոդվածն ամբողջությամբ կարող եք կարդալ «Ժամանակ» օրաթերթի` 10.03.2015թ. համարում:
09:18 13/11/2014  |  ՄամուլԱրթուր Բաղդասարյանի ու Գագիկ Ծառուկյանի հանդիպումը տեղի է ունեցել «Ծիրանանոց» ռեստորանում. «Հայկական ժամանակ»
10:27 01/10/2014  |  ՄամուլԳագիկ Ծառուկյանը նախագահական ընտրությունների ժամանակ իր թեկնածությունն առաջադրելու՞ է. «Ժողովուրդ»

Гагик Царукян требует у штабов ППА вернуть приобретенное на его средства имущество - “Жаманак” 03/10/2015   10:17  |  Пресса
Гагик Царукян требует у штабов партии “Процветающая Армения” вернуть приобретенное на его средства имущество. Такое требование рассердило и еще больше разочаровало сотрудников штабов ППА, поскольку, как отметили работники областных структур партии, имущество, в основном, приобрели избранные от этих районов депутаты.
В офисе в ереванском административном районе Нор Норк изданию сообщили, что от них потребовали вернуть имущество, однако пока они обсуждают, что именно должны вернуть.