ԼՂՀ Նախագահը հանդիպել է «Հայաստանի զարգացման նախաձեռնություններ» հիմնադրամի ղեկավար Արմեն Գեւորգյանի հետ 02/10/2015   15:46  |  ԼՐԱՀՈՍ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը փետրվարի 10-ին հանդիպում է ունեցել «Հայաստանի զարգացման նախաձեռնություններ» հիմնադրամի ղեկավար Արմեն Գեւորգյանի հետ: Այս մասին տեղեկանում ենք ԼՂՀ Նախագահի պաշտոնական կայք-էջից:
Հանդիպմանը, որին մասնակցում էր ԼՂՀ կառավարության աշխատակազմի ղեկավար Լեւոն Գրիգորյանը, քննարկվել են Արցախում տարբեր ծրագրերի իրականացմանն առնչվող հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը նշել է, որ Արցախում մեծ ակնկալիքներ ունեն «Հայաստանի զարգացման նախաձեռնություններ» հիմնադրամի հետ համագործակցությունից, ինչը դրական ազդեցություն կունենա հանրապետության մի շարք ոլորտների զարգացման վրա:
15:39 24/01/2015  |  ԼՐԱՀՈՍՆախկին փոխվարչապետ Արմեն Գևորգյանի ամսական աշխատավարձը 50.000 (հիսուն հազար) ԱՄՆ դոլար է կազմում. Nyut
09:17 21/01/2015  |  ՄամուլԱրմեն Գևորգյանը կազատվի անկախ պետությունների համագործակցության հարցերով Հայաստանի ազգային համակարգողի պաշտոնից. «Ժողովուրդ»
12:32 30/10/2014  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Գեւորգյանը աշխատանքի է անցել IDeA հիմնադրամում.News
11:36 17/10/2014  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱՀՀ Նախագահի հրամանագրով՝ Արմեն Գևորգյանն ազատվել է փոխվարչապետի պաշտոնից

Президент НКР встретился с руководителем Фонда «Инициативы развития Армении» Арменом Геворкяном 02/10/2015   17:27  |  Лента новостей
Президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян во вторник встретился с руководителем Фонда «Инициативы развития Армении» Арменом Геворкяном. Об этом сообщает пресс-служба президента НКР.
На встрече, в которой принял участие руководитель аппарата Правительства НКР Левон Григорян, были обсуждены вопросы, касающиеся осуществления в Арцахе различных программ.
Президент отметил, что в Арцахе имеют большие ожидания от сотрудничества с фондом «Инициативы развития Армении», что окажет положительное влияние на развитие ряда сфер республики.
22:09 10/05/2013  |  Лента новостейВице-премьер Армении Армен Геворкян отбыл с рабочим визитом в Нью-Йорк