ՀՀ գլխավոր հարկադիր կատարողն աշխատանքային այցով կմեկնի Փարիզ 11/25/2014   13:42  |  ԼՐԱՀՈՍ
Դատական կատարողների միջազգային միության նախագահ Լեո Նետենի հրավերով ՀՀ գլխավոր հարկադիր կատարող, արդարադատության գեներալ-մայոր Միհրան Պողոսյանի գլխավորած պատվիրակությունը վաղը՝ նոյեմբերի 26-ին, երկօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Փարիզ: Այս մասին տեղեկացնում է ԴԱՀԿ լրատվական ծառայությունը:
Աշխատանքային այցի շրջանակում հայաստանյան պատվիրակությունը կմասնակցի նոյեմբերի 27 28 ը կայանալիք Դատական կատարողների միջազգային միության խորհրդի ամենամյա լիագումար նիստին:
Դատական կատարողների միջազգային միության տարեկան գործունեությունն ամփոփող այս միջոցառմանը կմասնակցեն ինչպես Միության անդամ, այնպես էլ դիտորդ  երկրների 87 պատվիրակություններ:

Главный принудительный исполнитель Армении едет с рабочим визитом в Париж 11/25/2014   15:11  |  Лента новостей
По приглашению председателя Международного союза судебных исполнителей(МССИ)Лео Неттена возглавляемая главным принудительным исполнителем Армении генералом-майором Миграном Погосяном делегация 26 ноября отбудет с двухдневным рабочим визитом в Париж. Об этом сообщает пресс-служба СПИСА Армении.
В рамках визита армянская делегация примет участие в ежегодных пленарных заседаниях совета Международного союза судебных исполнителей, которые пройдут с 27 по 28 ноября.
В мероприятии, подводящем итоги ежегодной деятельности Международного союза судебных исполнителей, примут участие 87 делегаций как из стран-членов Союза, так и государств- наблюдателей.