Ուղևորուհին մահացել է վթարից չորս օր անց 10/18/2014 13:21 | Արտակարգ պատահարներ
Հոկտեմբերի 13-ին ոստիկանությունում հաղորդում էր ստացվել, որ «Նիսսան» մակնիշի ավտոմեքենան Սևան-Մարտունի-Գետափ ճանապարհի 62-րդ կմ-ին բախվել է էլեկտրասյանը, ինչի հետևանքով վարորդը և երկու ուղևորները մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել էին Մարտունու բժշկական կենտրոն:
Ոստիկանության կայք-էջից տեղեկանում ենք, որ հոկտեմբերի 17-ին՝ ժամը 23:00-ին, «Էրեբունի» բժշկական կենտրոնից ոստիկանության Էրեբունում բաժնում հաղորդում է ստացվել, որ նշված պատահարի պահին մեքենայում գտնվող ուղևորներից մեկը՝ 1973 թ. ծնված Մարիամ Թորոսյանը, վերակենդանացման բաժանմունքում մահացել է:

В больнице скончалась женщина, пострадавшая в результате ДТП в Гегаркуникской области Армении 10/18/2014   15:41  |  Чрезвычайное просшествие
Пострадавшая в ДТП в Гегаркуникской области 41-летняя Мариам Торосян скончалась 17 октября вечером в реанимации, спустя четыре дня после госпитализации.
Как сообщается на сайте полиции Армении, п сигнал о ДТП 13 октября. На 62-м километре автотрассы Севан-Мартуни-Гетап “Ниссан” врезался в столб. Водитель и двое пассажиров иномарки с телесными повреждениями были госпитализированы в медцентр Мартуни.