«Էրեբունու-Երևան 2796» տոնակատարության շրջանակներում երթևեկությունը դադարեցվելու է 10/09/2014   17:11  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ
Երևանի քաղաքապետարանը տեղեկացնում է, որ «Էրեբունու-Երևան 2796» տոնակատարության շրջանակներում նախատեսված միջոցառումները պատշաճ մակարդակով անցկացնելու, ինչպես նաև տոնակատարության մասնակիցների անվտանգությունն ապահովելու նպատակով տրանսպորտային միջոցների երթևեկությունը կդադարեցվի.
Հոկտեմբերի 11-ին`
Ժամը 9:00 – 23:00    Էրեբունի փողոցի՝ Ազատամարտիկների – Էրեբունու փողոցների խաչմերուկից մինչև «Էրեբունի» արգելոց թանգարան ընկած հատվածում

Движение транспорта по ряду улиц Еревана будет приостановлено в связи с празднованием Дня города 10/09/2014   17:46  |  Информационная платформа
В связи с проведением мероприятий по случаю праздника “Эребуни-Ереван -2796”,а также для обеспечения безопасности его участников движение транспорта по ряду улиц армянской столицы будет приостановлено. Об этом сообщает мэрия Еревана.
Движение транспорта будет приостановлено на следующих участках:
11 октября
с 09.00 по 23.00 – на пересечении улиц Азатамартикнер и Эребуни до музея-заповедника “Эребуни”;
12 октября
с 11.00 по18.00 – по улице Туманяна- отрезок дороги, пролегающий между улицами Исаакяна и Московяна;
С 12.00 по 15.00 – по улице Аргишти;
С 13.30 по 15.00 - по улице Григора Лусаворича;
С 14.00 по 22.00- по проспекту Маштоца – отрезок дороги, пролегающий с моста Победы до улицы Туманяна;