«ԳԱԶ-66» մակնիշի ավտոմեքենան կողաշրջվել է. երեք մարդ մահացել է, ևս երկուսը մարմնական վնասվածքներ են ստացել 08/28/2014   13:51  |  Արտակարգ պատահարներ
Օգոստոսի 27-ին՝ ժամը 15:30-ին, Գուգարք գյուղին հարակից «Կեռ հողեր» կոչվող հանդամասում «ԳԱԶ-66» մակնիշի ավտոմեքենան կողաշրջվել է, ինչի հետևանքով վարորդը` 1959 թ. Հրաչիկ Առաքելյանը հիվանդանոցում, իսկ ուղևորները` 1978 թ. ծնված Ռադիկ Սոլոմոնյանը և 2003 թ. ծնված Արմեն Սոլոմոնյանը տեղում մահացել են:
Այս մասին տեղեկացնում է Ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջը և հավելում, որ ևս 2 ուղևոր մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել են հիվանդանոց:

Три человека погибли и двое пострадали в результате ДТП с участием “ГАЗ-66” возле армянского села Гугарк 08/28/2014   14:06  |  Чрезвычайное просшествие
27 августа автомобиль марки “ГАЗ-66” перевернулся в поле недалеко от села Гугарк Лорийской области Армении. В результате аварии водитель грузовика Грачик Аракелян скончался в больнице, а находившиеся в автомашине пассажиры - 36-летний Радик Сололэмонян и 11-летний Армен Соломонян - погибли на месте.
Как сообщается на официальном сайте полиции Армении, еще двое пассажиров с телесными повреждениями были госпитализированы в больницу.