Ողբերգական դեպք Շիրակի մարզում. Նահապետավան գյուղի «Յայլա» կոչվող տարածքում հայտնաբերվել է տղամարդու հոշոտված դի. Shamshyan 05/14/2014   13:08  |  Քրեական խրոնիկոն
Shamshyan.com-ի տեղեկացմամբ՝ ոստիկանության քննչական գլխավոր վարչության Շիրակի մարզի քննչական բաժնում նյութեր են նախապատրաստվում՝ Շիրակի մարզի Նահապետավան գյուղում հայտնաբերված հոշոտված տղամարդու մահվան փաստով:
Ինչպես հայտնում է լրատվամիջոցը, երեկ՝ մայիսի 13-ին, Նահապետավան գյուղի ամառանոցի «Յայլա» կոչվող տարածքում նախիրը արածեցնող հովիվը զանգահարել է ոստիկանություն և հայտնել, որ նշված հատվածում մահացած մարդ կա:
Դատաբժշկի նախնական եզրակացության համաձայն՝ մահացածը տղամարդ է և նրա մարմինն ամբողջովին հոշոտված է եղել գազանների կողմից:

Страшная находка в Ширакской области Армении: на пастбище в селе Наапетаван обнаружено растерзанное тело неизвестного мужчины 05/14/2014   13:46  |  Криминальная хроника
По информации Shamshyan.com, в следственном отделе Ширакской области ГСУ полиции РА подготавливаются материалы по факту гибели мужчины, растерзанное тело которого было обнаружено в селе Наапетаван в Ширакской области.
Как сообщает СМИ, накануне, 13 мая, пастух  позвонил в полицию и сообщил, что на территории участка, более известного как “Яйла”(пастбище),  обнаружил труп человека.
По предварительному заключению судмедэксперта, погибший – мужчина, его тело полностью растерзали звери.