Դպրոցական աղջկան վրաերթի է ենթարկել և դիմել փախուստի 01/11/2014   13:21  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հունվարի 10-ին՝ ժամը 16:00-ին, հիվանդանոցից ոստիկանությունում հաղորդում է ստացվել, որ «պոլիտրավմա» ախտորոշմամբ Երևանի Վերին Շենգավիթի 2-րդ փողոցի թիվ 20/3 շենքի մոտից բուժօգնության է տեղափոխվել 6-րդ դասարանի աշակերտուհի Զարուհի Ս.-ն: այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջից:
Ձեռնարկված միջոցառումների արդյունքում պարզվել է, որ նույն օրը՝ ժամը 15:50-ին, 1990 թ. ծնված Գագիկ Խ.-ն «Մերսեդես Բենց C-220» մակնիշի ավտոմեքենայով նշված վայրում վրաերթի է ենթարկել աղջկան և դիմել փախուստի:

В Ереване водитель “Мерседеса ” сбил школьницу и скрылся с места ДТП 01/11/2014   13:57  |  Лента новостей
10 января в 16:00 в полицию Армении поступил сигнал из больницы о том, что к ним была доставлена ученица 6-ого класса  Заруи А. с диагнозом “политравма”. Инцидент произошел в ереванском районе Шенгавит. Об сообщает пресс-служба Полиции РА.
Согласно информации, благодаря предпринятым мероприятиям выяснилось, что  в  тот же день15:50 Гагик Х. 1990 г.р. на своем автомобиле “Mercedes-Benz C” сбил девочку и скрылся с места ДТП. В тот же день вечером в 22:00 водитель был подвергнут приводу в отдел полиции.