Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 12/19/2013   17:27  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` դեկտեմբերի 18-ից 19-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 4 դեպքից բացահայտվել է 3-ը, յուրացման կամ վատնման 2 դեպքից` 1-ը, խարդախության` 6, շորթման և խուլիգանության 1-ական դեպքերը բացահայտվել են: Բացահայտվել է գողության 1 դեպք:
Այս մասին տեղեկացնում է ՀՀ  ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջը:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է մարմնական վնասվածք հասցնելու և գողության 5-ական, խարդախության` 7, յուրացման կամ վատնման, շորթման և խուլիգանության 1-ական դեպք:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 4 պատահար. 2 մարդ զոհվել է, 6-ը` ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике было зарегистрировано 4 ДТП, 2 человека погибли 12/19/2013   18:03  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 4 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории республики в период с 18 по 19 декабря, было раскрыто 3, из 2 случаев присвоения или растраты – 1, было раскрыто также 6 случаев мошенничества, по 1 случаю вымогательства, хулиганства и кражи.Об этом сообщается на сайте Полиции РА.
Из ранее совершенных преступлений было раскрыто по 5 случаев нанесения телесных повреждений и кражи, а также 7 случаев мошенничества, по 1 случаю растраты, вымогательства и хулиганства
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 4 ДТП: 2 человека погибли, 6 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.