Վարորդը համոզվելով, որ վրաերթի ենթարկվածը մահացել է, դիմել էր փախուստի 12/13/2013 13:24 | ԼՐԱՀՈՍ
Նոյեմբերի 3-ին ոստիկանության Մարտունու բաժնում հաղորդում էր ստացվել՝ Սևան-Մարտունի-Գետափ ճանապարհի 54-րդ կիլոմետրին 1968 թ. ծնված Արմեն Թորոսյանին մահվան ելքով վրաերթի ենթարկելու մասին: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջից:
Դեկտեմբերի 10-ին՝ ժամը 18:35-ին, քննչական բաժանմունք է ներկայացել 1975 թ. ծնված Արման Հ.-ն և հայտնել է, որ նոյեմբերի 3-ին՝ ժամը 22:30-ի սահմաններում, իր վարած «Մերսեդես Բենց ML-350» մակնիշի ավտոմեքենայով Վարդաձոր գյուղի մոտ վրաերթի է ենթարկել անծանոթ քաղաքացու և համոզվելով, որ մահացել է` դիմել է փախուստի:

В Гегаркуникской области Армении водитель “Мерседеса”, сбивший насмерть мужчину и скрывшийся с места ДТП, сдался полиции 12/13/2013 13:39 | Лента новостей
3 ноября в Мартунийский отдел Полиции поступила информация о том, что на 54-м километре автотрассы Севан-Мартуни-Гетап был совершен наезд на Армена Торосяна, 1968 г.р. Об этом сообщается на официальном сайте Полиции Армении.
10 октября, в 18.35 в следственный отделении явился Арман Г., 1975 г.р. и сообщил, что 3 ноября, около 22.30 на управляемом им автомобиле марки “Мерседес-Бенц ML-350” недалеко от села Вардадзор сбил неизвестного мужчину и, убедившись в том, что он мертв, скрылся с места ДТП.