Վաճառողուհիներից մեկին ծեծի է ենթարկել, մյուսին` սպանության սպառնալիքներ տվել 12/07/2013 12:46 | ԼՐԱՀՈՍ
Դեկտեմբերի 6-ին՝ ժամը 14:40-ի սահմաններում, ոստիկանության ծառայողները Մալաթիայի գյուղմթերքների շուկայից Մալաթիայի բաժին բերման են ենթարկել 1959 թ. ծնված Սերյոժա Ա.-ին, որը շուկայի տարածքում դանակը ձեռքին վազում էր քաղաքացիների հետևից և սպառնալիքներ տալիս:
ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի և լրատվության վարչությունից տեղեկացնում են՝ պարզվել է, որ նա շուկայում ծեծի է ենթարկել վաճառողուհի, 1962 թ. ծնված Արմենուհի Գ.-ին, իսկ մեկ այլ վաճառողուհու` 1954 թ. ծնված Մարո Ա.-ին, տվել է սպանության սպառնալիքներ:

Инцидент на ереванском рынке сельхозпродуктов “Малатия”:54-летний мужчина гнался за двумя продащицами и грозился их убить 12/07/2013   13:38  |  Лента новостей
6 декабря в районе 14:40 сотрудники полиции с рынка сельхозпродуктов Малатии подвергли приводу Сережу А. 1959 г.р., который погнался за гражданами по рынку с ножом в руках и угрожал им.
Как сообщили в пресс-службе Полиции РА, было установлено, что мужчина избил продавщицу на рынке Арменуи Г. 1962 г.р., а другую продавщицу Маро A. 1954 г.р. пригрозил убить. Назначена судмедэкспертиза.