Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 12/06/2013   17:26  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` դեկտեմբերի 5-ից 6-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 9 դեպքից բացահայտվել է 4-ը, գողության 19 դեպքից` 9-ը,  խարդախության` 11, յուրացման կամ վատնման 3 և  խուլիգանության 1  դեպքերն էլ բացահայտվել են:  Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջից:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 9 պատահար. 11 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике было раскрыто 11 случаев мошенничества 12/06/2013 17:40 | Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 9 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории республики в период с 5 по 6 декабря, было раскрыто 4, из 19 случаев кражи – 9, было раскрыто также 11 случаев мошенничества, 3 случая присвоения или растраты и 1 случай хулиганства.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 9 ДТП: 11 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.