Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 12/05/2013   13:52  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` դեկտեմբերի 4-ից 5-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 8 դեպքից բացահայտվել է 6-ը, խարդախության` 11, կողոպուտի և խուլիգանության 1-ական դեպքերն էլ բացահայտվել են: Բացահայտվել է գողության 3 դեպք: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայք-էջից:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է գողության 12 դեպք:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 8 պատահար. 1 մարդ զոհվել է, 12-ը` ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: за минувшие сутки в республике было зарегистрировано 8 ДТП, 1 человек погиб 12/05/2013   17:03  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 8 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории республики в период с 4 по 5 декабря, было раскрыто 6, было раскрыто также 11 случаев мошенничества, по 1 случаю грабежа и хулиганства, 3 случая кражи.
Из ранее совершенных преступлений было раскрыто 12 случаев кражи.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 8 ДТП: 1 человек погиб, 12 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.