Դեկտեմբերի 2-ին Երևանում մի քանի փողոցներ որոշ ժամանակով փակ կլինեն տրանսպորտի համար 11/30/2013   11:33  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի և լրատվության վարչությունից տեղեկացնում են, որ դեկտեմբերի 2-ին, արարողակարգային անհրաժեշտությամբ պայմանավորված, երթևեկությունը մայրաքաղաքում կկազմակերպվի հատուկ գրաֆիկով, իսկ մի քանի փողոցներ որոշ ժամանակով փակ կլինեն տրանսպորտի համար:
Ոստիկանությունը վարորդներին հորդորում է հստակ կատարել ճանապարհային ոստիկանների պահանջները, ձեռնպահ մնալ հատկապես կենտրոնական փողոցներով երթևեկելուց, պահպանել ճանապարհային երթևեկության, ինչպես և` համակեցության կանոնները, փոխադարձ հարգանքով վերաբերվել միմյանց ու երթևեկության կարգավորման պատասխանատուներին:

Ряд улиц Еревана 2 декабря будут временно закрыты для движения транспорта в связи с визитом Путина в Армению 11/30/2013 11:50 | Лента новостей
Как сообщает пресс-служба Полиции Армении, 2 декабря в связи с необходимостью проведения протокольных мероприятий движение будет организовано по специальному графику и ряд столичных улиц будут временно закрыты для движения транспорта.
Полиция призывает водителей четко выполнять требования сотрудников Дорожной полиции, воздержаться в особенности от вождения по центральным улицам, соблюдать правила дорожного движения, а также правила общежития, относится с взаимным уважением друг к другу и лицам, ответственным за регулирование дорожного движения.